ولصنم , سهمی سر به زیر

379
telegram nokhbegan-start
ولصنم , سهمی سر به زیرReviewed by ارش حکمت on Jun 30Rating:

لیزینگ‌صنعت‌ومعدن‌ (ولصنم) :

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

valsanam copy

 

با توجه به نمودار قیمت در تایم فریم هفتگی , میبینیم که قیمت در کانال صعودی بلند مدت قرار دارد و کف کانال به عنوان حمایت قوی عمل کرده است و میتوان نتیجه گرفت سهم در بلند مدت دارای روند صعودی پر قدرتی میباشد .

 

valsanam2   4-9

 

اما با نگاه به نمودار قیمت در تایم فریم روزانه , الگوی سر و شانه سقف کوچکی را میبینیم که خط گردن آن در قیمت 200 شکسته شده و با هدف کلاسیک 170 در حال افت میباشد که دقیقا روی خط روند صعودی بلند مدت نشان داده شده در نمودار هفتگی  میباشد .

 

valsanam3 4-9

 

در معاملات امروز دوشنبه , قیمت به حمایت مهم 185 برخورد کرد و تا صف خرید نیز پیش رفت و احتمال پول بک به خط گردن شکسته شده یعنی همان 200 تومان  ,  را افزایش داد.

به زبان ساده : احتمال میدهیم که سهم حرکت کوچکی رو به بالا داشته باشد..اما هدف ریزش همچنان 170 خواهد بود و اگر قصد ورود به سهم را داریم در آن منطقه منتظر فرصت های خرید میگردیم.

موفق باشید.

 

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن