وپترو و قابلیت های رشد

  314
  telegram nokhbegan-start
  وپترو و قابلیت های رشدReviewed by عليرضا حاجيان on Jul 9Rating:

  باتوجه به روند صعودی سهم شاهد تشکیل الگوی هارمونیک خفاش در سیکل بازگشتی – Crab Bearish هستیم.محدوده ی رشد سهم را تا 255 تومان میتوان دانستوپس از ان افزایش عرضه بر سهم غلبه و حتی احتمال اصلاح قمیتی نیز وجود دارد.حمایت سهم مرز 180 تومان است که در صورت اصلاح در ان نقطه بازگشت دارد.سهم در فرم هفتگی میباشد و در صورتی که بتواند از مرز 255 عبور نماید تارگت میان مدت سهم 300 تومان است.وضعیت پورتفوی شرکت باتوجه به واگذاری چند سهم زیر مجموعه ی خود و رشد سهام های دیگر ارزش ناو را تا مرز 320 تومان افزایش داده است.

   


  خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

  پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
   

  وپترو تصویر

  bashgah-banner
  نوشته قبلیرتاپ و سطح حمایتی
  نوشته بعدیبر بام بازار سه شنبه 18 تیر ماه…
  اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

  2 نظرها

  نطر گذاشتن