پارسان بعد از تعدیل ؟!

  358
  telegram nokhbegan-start
  پارسان بعد از تعدیل ؟!Reviewed by مدیر سایت on Aug 5Rating:

   

  گسترش نفت و گاز پارسیان (پارسان):


  خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

  پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
   

   

  parsan2

   

  در نگاه به نمودار هفتگی پارسان میبینیم که قیمت , خط روند صعودی بلند مدت خود را به پایین شکست و یکبار به ان پولبک زد ولی موفق به عبور از ان نشد . در حال حاضر قیمت دوباره  به سمت خط روند شکسته شده  حرکت کرده است که شاید بتواند از ان عبور کند و ادامه رشد دهد .

   

   

  parsan3

   

  در نمایی نزدیکتر از نمودار روزانه قیمت , شاهد الگوی AB=CD  هستیم که قیمت در حال رشد و تکمیل خط CD  با هدف اول 825 و هدف دوم 850 میباشد . لازم به ذکر است که خط روند شکسته شده در 840 قرار دارد که به عنوان مقاومت مهم برای سهم میباشد .

   

   

  parsan

   

  حال از نگاه ایچیموکو به نمودار قیمت نگاهی می اندازیم و شاهد عبور تنکان سن از کیجون سن به بالا و قرار گرفتن قیمت بالای تنکان سن هستیم که هر دو ی این اتفاقها مثبت ارزیابی شده و رشد قیمت را نشان میدهد .

  در حال حاضر قیمت وارد ابر کومو شده است که میتواند به عنوان محدوده مقاومتی برای سهم عمل کند و قابل توجه است که سنکو اسپن  B  در 814 به عنوان مقاومت مهم برای سهم میباشد و در صورت شکست این مقاومت به بالا  میتوان قیمت را در موج سوم الیوت نیز  دید .

   

  نمودار به زبان ساده :

  قیمت در حال رشد با هدف نهایی 850 میباشد .

  مقاومتهای مهم بر سر راه قیمت , 814 و 825 و 840 میباشد .

  حمایت سهم 770 میباشد .

  bashgah-banner nokhbegan-start

  4 نظرها

  1. با سلام از تحلیل ها شما کارشناسان سایت متشکرم ولی بیشتر سهام های تحلیل شده با قیمت بالاتر حمایت های گفته شده برمیگردن لطفا برای کسانی که هدف کوتاه مدت دارن سیگنال ورود با حد ضرر مشخص کنید بجای حمایت اینجوری کاربران جرات بیشتری برای خرید پیدا میکنن

  نطر گذاشتن