پاسخ به سوالات پرتکرار

200
telegram nokhbegan-start
پاسخ به سوالات پرتکرارReviewed by منوچهر عطائی on May 8Rating:

ارزش ذاتی کگل سطوح قیمتی 1000 تومان میباشد فروش سهم در استانه قیمتهای 1000 تومان مناسب میباشد
البته در بازه میان مدت سهم اهداف قیمتی بالاتری در سطوح بالای 1100 تومان را دنبال میکند البته به شرطی که بهره مالکانه تاثیر منفی شدیدی بر روی شرکت نگذارد.

خرید کشرق و کطبس با دید میان مدت گزینه های مناسبی با توجه به افزایش اخیر قیمت زغال سنگ میباشد
باید توجه داشته باشید تنها خرید با دید میان مدت و گزارشات میان دوره ای سال 92 توصیه میشود.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

شپاس سهمی کم ریسک و با دید میان مدت با بازدهی مناسبی میباشد اما شتران سهمی پرریسک میباشد که تنها با دید افزایش سرمایه و بلند مدت باید خریداری شود تا به بازدهی مناسبی برسید.

پتروشیمی شیراز به دلیل طرح توسعه خود نسبت پی بر ای بالایی گرفته است که با توجه به تعویق افتتاح طرح توسعه و موکول شدن به سال 93فعلا پتانسیل چندانی برای رشد نخواهد داشت

وصندوق از دید بنیادی میتواند تا سطوح 500تومان رشد قیمیتی را تجربه نماید.سهمی که جای رشد سود اوری بسیار خوبی را برای سال جاری دارد

ذوب 310 تا 300 تومانی و فولاد 440 تا 420 تومانی گزینه های بسیار مناسبی هستند.
 

فارس بسمت قیمت های 1000تومان حرکت کرده و این نهنگ بورسی در مراحل بعدی به سمت 1200 تومان گام خواهد برداشت

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیعملکرد 9ماهه فارس
نوشته بعدیبر بام بازار چهارشنبه 18 اردیبهشت ماه…
حسابرس و تحلیلگر بنیادی هستم ، گواهی نامه های حرفه ای مرتبط را دارا میباشم ، علاقه فوق العاده بالایی به بررسی مهم ترین اخبار بازار سرمایه و بنیاد سهم های بازار دارم ، نظرات خود را در بخش بررسی مهمترین اخبار بازار سرمایه در سایت تحلیلها با دیگر کاربران به اشتراک می گذارم .

3 نظرها

نطر گذاشتن