پاسخ به سوالات

212
telegram nokhbegan-start
پاسخ به سوالاتReviewed by علی صابریان on Oct 19Rating:

با تشکر از اساتید محترم وتوانمند سایت تحلیلها.تشکر ویژه ای از تحلیلهای به جای شما عزیزان دارم.قصد خرید 100000 سهم وصنعت را در هفته ی آینده دارم.اوضاع سهم را مناسب ارزیابی می کنید یا پیشنهاد خرید کمتر و آمادگی برای خرید سیگنالهای دیگر در هفته ی آینده را دارید.با تشکر دوباره از وقتی که برای پاسخگویی به کاربران اختصاص میدهید.
 
سیگنال وصنعت داده شده است در همان محدوده با همان حدود گفته شده خرید نمایید سعی کنید بیش از 20% سبد سهام خود را به یکسهم اختصاص ندهید . و خرید های هیجانی نداشته باشید . اوضاع سهم مطابق با آنچه گفته شده است قرار دارد حتما دقت کنید که حد ضرر 99 است و اگر دور از این قیمت خرید داشته باشید ریسک شما بالا می رود . پس اگر سهم در محدوده گفته شده قرار گرفت وارد سهم شوید
 
این مطالب صرفا راهنمایی بود و تصمیم نهایی با شماست
 
در ضمن کاربران عزیز لطفا فقط و فقط در یکجا نظر و یا سوال خود را قرار دهید . بعضی از کاربران مادام سوالات و نظرات خود را در قسمت های مختلف و نظرات مختلف قرار می دهند که این کار سیستم سایت خودکار فرد را از سایت حذف می کند . 
شما مطالب را در هر قسمتی که یک بار قرار دهید خوانده می شود و اگر جواب شما موجود باشد پاسخ داده خواهد شد
 
با تشکر
bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیجمعه 28 مهر
نوشته بعدیچه ؟ و چرا 6
  تحلیلگر و محقق بازار سرمایه ،   گوینده "روانشناسی بازار" رادیو سهام ،   مدرس دوره های "تحلیل تکنیکال کاربردی" در شرکت ها و سازمان های مختلف دولتی و غیر دولتی ،   سازنده دوره پرطرف دار "10 شاه کلید بزرگان بورس" در رادیو سهام ،   ""ادعایی مبنی بر بی رقیب بودن و خدایی در تکنیکال ندارم اما چندین سال است با تحلیل تکنیکال بورس ایران زندگی کرده ام و آن را خوب می شناسم""  

6 نظرها

نطر گذاشتن