پتانسیل های این شرکت ها به نقل از مدیر مالی و اقتصادی ومعادن

163
telegram nokhbegan-start
پتانسیل های این شرکت ها به نقل از مدیر مالی و اقتصادی ومعادنReviewed by منوچهر عطائی on May 1Rating:

سنگ آهن گل گهر، این شرکت پس از افزایش سرمایه توانایی بالایی برای انجام طرح های توسعه مهم خود پیدا کرده است و ضمن تکمیل شدن ظرفیت گندله سازی خود به تولید کنسانتره خود به میزان قابل توجهی افزوده و طرح هماتیت آن نیز با تکمیل ظرفیت مواجه شده است.

و در مورد چادر ملو نیز افزود به زودی سرمایه شرکت در ابتدا به یک هزار میلیارد تومان و سپس به ارقام بالاتر افزایش خواهد یافت. لذا هر یک از سهامداران عمده در این افزایش سرمایه مشارکت خوبی خواهند داشت.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

شرکت فولاد صبانور،این شرکت از سه طرح توسعه ای برخوردار است، طرح توسعه تولید 300 هزار تن آهن اسفنجی و فاز دوم طرح تولید آهن اسفنجی و خط تولید 300 هزار تنی فرومنگنز در معدن بابا علی که در ظرف چند ماه آینده به بهره برداری خواهند رسید.

فولاد خراسان نیز با وضعیت مناسبی که شرکت در فروش میلگرد در بازار آزاد بورس کالا دارد و همچنین پیشرفت فیزیکی قابل توجه طرح گندله سازی شرکت،میتوان گفت این شرکت هم از شرایط خوبی برخوردار است.

و در نهایت در مورد ومعادن نیز توضیح داد که این شرکت در حال حاضر معادل 50 درصد ارزش ذاتی خود در حال معامله است و با توجه به قیمت مناسب این سهم در بورس میتوان گفت شاید شرایط کنونی بهترین زمان سرمایه گذاری در سهام این هلدینگ معدنی و فلزی باشد.

bashgah-banner nokhbegan-start

2 نظرها

نطر گذاشتن