پتروشیمی جم در مسیر فرابورسی شدن

140
telegram nokhbegan-start
پتروشیمی جم در مسیر فرابورسی شدنReviewed by منوچهر عطائی on May 13Rating:

یک مقام آگاه از تصمیم شرکت سرمایه گذری صندوق بازنشستگی جهت عرضه پنج درصد از سهام شرکت پتروشیمی جم در بازار دوم فرابورس خبر داد.و خبر از برگزاری جلسه معارفه در چند روز اتی داد و در صورت مناسب بودن بازار سرمایه ظرف 2هفته اینده سهام این شرکت عرضه خواهد شد.م

وی با اشاره به وضعیت بنیادی مطلوب شرکت پتروشیمی جم اظهار کرد: درشرایطی شرکت مذکور برای سال مالی گذشته خود موفق به تحقق سود 750 میلیارد تومانی شده است که درصورت محاسبه نرخ خوراک با احتساب ارز مرجع شاهد افزایش سودآوری قابل توجه برای این شرکت خواهیم بود.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

وی ادامه داد: این درشرایطی است که شرکت پتروشیمی جم در سال گذشته تنها با 68 درصد از ظرفیت خود فعالیت کرده و برای سال مالی جاری تصمیم به افزایش 10درصدی در استفاده از ظرفیت خود دارد.

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن