پتروشیمی شیراز و عملکرد …

203
telegram nokhbegan-start
پتروشیمی شیراز و عملکرد ...Reviewed by Khalili on Jan 23Rating:

پتروشیمی شیراز در گزارش 9 ماهه پیش بینی سود هر سهم خود را تعدیل داد و آن را از مبلغ 1086 ریال به 1385 ریال تغییر داده است. یعنی در اینجا 27 درصد تعدیل داشته است. این شرکت به طور واقعی نیز 74 درصد از پیش بینی سود را پوشش داده و مبلغ 1026 ریال محقق کرده است. ظاهراً در گزارش آمده که افزایش پیش بینی درآمد هر سهم بیشتر ناشی از افزایش پیش بینی فروش شرکت است.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نکات موجود در اطلاعیه:

** شرکت هزینه خوراک )گاز طبیعی( را برای سال مالی 1391 به ازای هر متر مکعب 700 ریال در نظر گرفته است. این در حالی است که در اطلاعیهپیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به دوره 6 ماهه ” شرکت هزینه خوراک )گاز طبیعی( را به ازای هر متر مکعب 850 ریال پیش بینی نموده بود.

** شرکت برای تسعیر ارز حاصل از فروش های صادراتی سه ماهه پایانی سال مالی 1391 از نرخ هر دلار 500ر32 ریال استفاده نموده است.

** نرخ فعلی فروش برخی از محصولات شرکت مانند اوره صنعتی، جوش شیرین و متانول در بورس کالا بیش از نرخ پیش بینی شده برای فروش محصولات مزبور در 3 ماهه پایانی سال می باشد.

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیپتروشیمی کرمانشاه…
نوشته بعدیفولاژ …
چندین سال هست که در بورس فعالیت تحلیلی دارم و امیدوارم با انتشار مطالبم بیتونم به شما دوستان کمکی کرده باشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن