پتروشیمی فناوران ..

222
telegram nokhbegan-start
پتروشیمی فناوران ..Reviewed by Khalili on Feb 26Rating:

پتروشیمی فناوران هم گزارش خود را به بازار ارائه داد. این شرکت پیش بینی سود سال 92 خود را مبلغ 3528 ریال در نظر گرفته است. این در حالی است که پیش بینی سود سال 91 آن 3329 ریال می باشد. بنابراین افزایش حدود 6 درصدی را شاهد هستیم. مفروضات این شرکت برای اعلام این سود به شرح ذیل می باشد:

الف) افزایش فروش ناشی از افزایش در مقدار و نرخ فروش داخلی و صادراتی طوری که در بودجه خود نرخ فروش متانول را حدود 325 در نظر گرفته است.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

ب) کاهش 2 درصدی بهای تمام شده ناشی از ثبت هزینه های اختلاف مقدار مصرف گاز طبیعی سنوات قبل

لازم به ذکر است،شرکت گاز طبیعی مصرفی به عنوان مواد اولیه به میزان 741 میلیون مترمکعب با نرخ 200ر1 ریال اعلام نموده است.

ج)افزایش هزینه های عمومی، اداری و تشکیلاتی به دلیل افزایش نرخ ارز حمل محصولات صادراتی (85 درصد هزینه های عمومی، اداری و تشکیلاتی هزینه حمل و بارگیری می باشد)

د)کاهش 27 درصدی هزینه های مالی به دلیل تسویه بدهی فاینانس طرح متانول در سال91 می باشد.

این شرکت افزایش صادرات را در برنامه های خود دارد. و ارز خود را نیز با نرخ مبادله ای 2500 تومان تسعیر خواهد کرد.

سهم فعلا در حال درجا زدن می باشد. انتظار می رود که در قیمت های 1500 تومان به نقطه ی حمایتی برسد و مورد حمایت سهامداران قرار گیرد.

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن