پتروشیمی کرمانشاه…

247
telegram nokhbegan-start
پتروشیمی کرمانشاه...Reviewed by Khalili on Jan 23Rating:

پتروشیمی کرمانشاه هم گزارش بسیار عالی به بازار داد. این شرکت پیش بینی سود خود را از مبلغ 1300 به 1897 ریال تغییر داده است و تعدیل نیمه سنگینی را تجربه کرد. همچنین این شرکت برای 9 ماهه اول سال نیز توانست 1515 ریال را به طور واقعی محقق کند. یعنی 79.8 درصد پوشش داشته است. که عملکرد بسیار خوب شرکت را نشان می دهد. شرکت دلایل تغییرات پیش بینی سود را به شرح ذیل عنوان نموده است :


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

تغییردربرآورد تناژ فروش محصول اوره از 660000 تن به 729413 تن برای سال 91 لحاظ گردیده است

* تغییر در برآورد موجودی محصول پایان دوره از 112015 تن به 75000 تن لحاظ گردیده است

* تغییر در نرخ گاز برای دوره 9 ماهه با نرخ واقعی ( برای هر متر مکعب 700 ریال ) و سه ماهه پایانی سال بر مبنای پیش بینی (برای هر متر مکعب840 ریال)لحاظ شده است. توضیح اینکه در پیش بینی قبلی برای تمام سال نرخ 840 ریال در نظر گرفته شده بود.

* افزایش سایر درآمدها و هزینه های عملیاتی عمدتا” ناشی از فروش ارز حاصل از صادرات شرکت و تسعیر آن می باشد که با توجه به در نظر گرفتن نرخ تسعیر ارز برای سه ماهه پایانی باقی مانده در سال افزایش 5%نسبت به عملکرد 9 ماهه در محاسبات لحاظ شده است .

* افزایش درآمد حاصل از سرمایه گذاریها با توجه به عملکرد 9 ماهه و انتظار دریافت سود تضمین شده بابت حسابهای سپرده پشتیبان شرکت تا پایان سال با توجه به درآمد حاصل از فروش و برنامه باز پرداخت دیون در نظر گرفته شده است.

این سهم پس از بازگشایی می تواند به طور قطعی افزایش قیمتی را به خود ببیند.

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن