پرسش و پاسخ با کارشناسان خرداد ماه 1393

3666
telegram nokhbegan-start
پرسش و پاسخ با کارشناسان خرداد ماه 1393Reviewed by فرشاد شبانکاره on May 24Rating:

سلام به اعضای حرفه ای و عزیز تحلیلها

در این بخش در خدمت شما عزیزان حرفه ای هستیم برای اینکه تا جایی که می توانیم پاسخ گوی سوالات شما عزیزان باشیم.
کارشناسان ما نظر خود را در مورد سهم شما بیان خواهند کرد و سعی میکنند که شما را برای گرفتن تصمیم درست راهنمایی کنند.
دوستان گرامی لطفا در مورد یک سهم سوالتان را بپرسید و دقیقا توضیح دهید که چه سوالی دارید و از کلی گویی بپرهیزید تا کارشناسان ما بتوانند به درستی سوال شما را متوجه شده و به آن پاسخ بدهند.

 دوستان عزیز تمام تلاش ما بر این است که به تمام سوالات شما پاسخ بدهیم اما بعضی ازکاربران کمی به صورت غیر عادی زیاد سوال می پرسند و از هر جایی که مطلبی می خوانند یک بار هم اینجا سوالی مطرح می کنند .. این سوالات بیش از حد باعث شده که کارشناسان ما نتوانند بر روی سوالات تمام عزیزان تمرکز کنند لذا خواهشندیم برای حفظ کیفیت پاسخ ها و جلوگیری از پراکندگی سوالات روزانه بیش از دو (۲) پرسش مطرح نفرمایید . پیشاپیش از همکاری شما کمال تشکر را داریم


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

*و در نهایت اینکه از پاسخ داده شده صرفا به عنوان یک راهنمایی بهره ببرید و سپس با تحقیق کافی تصمیم نهایی برای خرید و یا فروش را خودتان بگیرید .خواندن پرسش و پاسخ دیگران نیز می تواند برای تصمیمات و راهنمایی های شما عزیزان موثر واقع شود *

 

راهنما پیدا  کردن نماد سهمی در پاسخ ها :  شما می توانید از جستجو مرورگر خود برای پیدا کردن سهام استفاده کنید برای این کار کافیست دکمه Ctrl + F   را در روی صفحه کلید خود فشار دهید پنجره جستجو باز می شود و شما با زدن نماد سهم اگر در مورد آن نماد پاسخی داده شده باشد پیدا خواهید کرد
41316001382

 

 
 
 کاربران عزیز سوالات هر بخش را در قسمت مربوطه سوال فرمائید -سوالات مربوط به  سهم های سبد حرفه ای را در همان قسمت مطرح بفرمایید -در این قسمت هیچ سیگنال خرید و فروشی معرفی نمیگردد و تنها به سوالات جواب داده میشود.ما تمام سعی  خود را انجام می دهیم تا بهترین پاسخ و بررسی را برای سوالات شما انجام بدهیم اما مسئولیت هر نوع برداشت از سوال یا جواب آن و به تبع خرید و فروش سهم مربوطه به عهده ی خود شما میباشد.  توجه داشته باشید به دلیل دید معاملاتی کارشناسان که ممکن است بلند یا کوتاه مدت باشد امکان اختلاف نظر در میان آنها وجود دارد
حق یارتان 

“””””””””””

دوستان برای رعایت حق دیگر اعضا لطفا فقط در مورد یک سهم سوال بفرمایید ، به سوالاتی که در مورد چند سهم پرسیده شده است با پاسخ داده نمی شود و یا پاسخ ها جامع نیست ، با تشکر از همکاری شما ، گروه تحلیلها “”””””””””

 

 

 

bashgah-banner nokhbegan-start

139 نظرها

 1. با درود فراوان خدمت شما لطف کنید خساپا را تحلیل بفرمایید و روند سهم را ذکر کنید 244 تومان خرید داشتم حد ضرر را بفرمایید یک پیشنهاد داشتم اگر لطف کنید شاخص کل را روزانه یک تحلیل بفرمایید یا به صورت هفته ای و حمایت و مقاومت شاخص را هم بگویید تا بتوانیم در زمان مناسب تصمیم درست را بگیریم متشکر از زحمات شما.

  • تیپیکو : کف حمایتی سهم 600 تومان است که باند به نزدیک به باند حمایت قوی 580 تومان انتظار حمایت و نوسانات مثبت برای سهم با هدف کوتاه 640 تومان وجود دارد.
   دتولید : کف سهم 940 تومان است.باتوجه به روند سهم به صورت نوسانی با دید نوسان گیری مناسب است .مقاومت سهم در 1080 تومان میباشد.
   پاکشو :کف سهم 1040 تومان است که باتوجه به حمایت مناسب سهم و جو گروه انتظار حمایت سهامدار عمده وجود دارد.هدف کوتاهش 1120 تومان میباشد.
   ارفع : کف سهم 320 تومان است و در حال حاظر نشانه ایی از حمایت سهم دیده نمیشود.در صورت شکست این مرز هدف افتش مرز 300 تومان است و در صورت تداوم صعود هدفش 355 تومان میباشد.

  • میدکوح حمایتش در 323 تومان میباشد.سهم فعلا در حال نوسان است و انتظار داریم پس از کمی استراحت تا مرز 465 تومان رشد کوتاه مدتی داشته باشد.هدف میان مدتش 400 تومان است.
   کسرام حمایتش در 680 تومان دارد.در مسیر رشد دو باند 755 تومان و 789 تومان مقاومت های سهم میباشند.انتظار است در باند اول شاهد عرضه سهم باشیم.
   خساپا حمایتی در مرز 244 تومان دارد و هدف میان مدت سهم در بازه ی اول 288 تومان و هدف بعدی 300 تومان میباشد

  • تاپیکو مقاومتش در 480 تومان است و حمایتش در 430 تومان میباشد.باتوجه به عدم عبور از مقاومت انتظار افت تا 430 و 440 تومان وجود دارد.
   مداران حمایتش در 210 تومان داردو مقاومتش در 240 تومان میباشد.انتظار است تا نزدیک حمایت برگشته و در صورت شکسته شدن تا 200 افت خواهد کرد.
   ذوب در حال نوسان است. و میتوان از سهم نوسانگیری کرد.حمایتش 366 تومان میباشد و هدفش 410 تومان میباشد.

 2. با سلام. بدترین حالت نداشتن حد ضرر است. تا کنون 55% درشپلی ، 50% در واتی، 50% در غبشهر، 40% در فباهنر، 50% در کچینی جز بیشترین ضررهایم هست. بماند الباقی! حال با این وضعیت که باید زودتر از این خارج میشدم و نشدم بمانم و در بلند مدت سهامداری کنم یا عطایش را به لقایش ببخشم و شناسایی زیان کنم و از بازار خارج شوم؟ ولی میدانم به محض خروج بازار متحول خواهد شد!! این را جدی عرض میکنم بارها امتحان کرده ام هر چه را میفروشم سریع رشد میکند!

 3. با عرض سلام و خسته نباشید.
  آیا حدود 255 مقاومت نماد ولساپا محسوب می شود؟ این مقاومت در حال حاضر شکسته شده است یا قیمت کنونی ناشی از هیجان است و احتمال اصلاح قیمت همچنان وجود دارد؟ لطفا در مورد زمان ورود به این سهم و هدف قیمتی آن مرا راهنمایی فرمایید.
  با سپاس

  • شلعاب حمایتش در 735 تومان میباشد و مقاومتش در 833 تومان است.روند سهم فعلا تا حمایتش نزولی است.
   پاکشو باتوجه به بنیادی مناسب سهم و امکان تعدیل سود بنیادی مناسبی دارد.حمایتش 1080 تومان است و مقاومتش 1220 تومان میباشد.
   کروی حمایتش 220 تومان است .روند سهم تا مرز حمایتش نزولی است .در صورت حمایتش در این محدوده تا سطح 244 تومان رشد 1 ماهه خواهد داشت ولی در صورت عبور تا 200 افت میکند.
   سفارس حمایت سهم 380 تومان است.بنیادی مناسبی دارد ولی اگر قیمت سیمان افزایش نیابد تا 350 افت دارد.مقاومتش 424 تومان است.
   شبندر در حال نوسان بین دو بازه ی 1080 تومان تا 1280 تومان میباشد.با دید نوسانگیری مناسب است ولی برای میان مدت نه فعلا.مقاومت بعدی سهم 1330 تومان میباشد.

 4. سلام
  د ر مورد ثتران در سایتهای مختلف نظرهای مختلفی هست
  اول گفتند اگه بالای 277 بسته بشه رشدش اغاز میشه حالا شد 300؟
  میدونم این نماد قبلا تحلیل کردین ولی با شرایط امروز که تا ساعات پایانی مثبت معامله میشد و اواخر بازار با عرضه حقوقیها منفی شد امیدی به سهم در این هفته برای شکستن 300 هست؟

نطر گذاشتن