پرسش و پاسخ حرفه ای.چهارشنبه 27 دی

286
telegram nokhbegan-start
پرسش و پاسخ حرفه ای.چهارشنبه 27 دیReviewed by سعید مشکانی on Jan 16Rating:


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

*س : باتشکر از تحلیل خوبتان چه سهامی را برای خرید توصیه میکنید پارسان شپدیس کچاد ومعادن فولاد سهشنبه یا چهارشنبه یا شنبه کدام روز برای خرید مناسب است تشکر

ج : فولاد و کچاد رو که در سایت تحلیل زدیم.

ومعادن : داخل کانال صعودی هست.مادامی که از کانال خارج نشده خوبه.الان کف کاناله.مقاومت ها 630-670 و 830 تومانه.شکست کانال هم که حد ضرر ما حساب میشه در حال حاضر 600 تومان است

پارسان : همین محدوده ای که در آن است محدوده خطرناکیست.بخصوص اینکه واگرایی در سقف دارد.بین 1330 تا 1350پیگیر روند باشید.به محدوده 100 % بسط فیبوناچی رسیده

شپدیس : تکنیکال درست و درمانی ندارد که اظهار نظر کنیم.

 

*س : جناب مشکانی چرا در مورد واگرایی صحبت نکردید؟(فولاد). سلام اقا سعید .تا چه قیمتی رشد خواهد کرد ممنونم

ج چون پرچم داشت به واگرایی وزنی ندادیم.پرچم ها معمولا بعد از رشد تشکیل می شوند و عموما با واگرایی همراه اند.اما به هر حال مهم است.مقداری هم ما را نگران کرده.به هر حال حد ضرر را مد نظر داشته باشید.تا ببینیم فردا رئیس جمهور چه می کند.

 

*س : اسم نوشته شده کچاد

ج : همان چادر ملو است

 

*س : درمورد خرید شپدیس یا پارسان کدام را اولویت میدهید باتشکر

ج : شما که اینقدر به خرید مصمم هستید چرا از ما می پرسید ؟ صبر کنید این یکی دوروزه بگذرد.واقعا نمیشود مسیر را تشخیص داد.باید مابقی گزارشات بیاید و ابهامات بر طرف شود.

 

*س: سلام با اعلام سایت بکاب خریدیم حالا 266 است بفروشیم یا نگه داریم ممنون

ج : در 300 به دلیل سر وشانه سیگنال خرید داده شده به هدف 350 در بسط 100% فیبوناچی.هدف هم محقق شده.همانجا باید می فروختید که ظاهرا جا مانده اید.

حمایت فعلی بین 255-265 است.اگر نفوذ کرد بفروشید.

 

*س : سلام منظور از سبد حرفه ای خریداری شده توسط شما همان نماد های تحت نظرمی باشد

ج : خیر.سهم هایی که معرفی می کنیم.مثل همین امروز

 

*س :  سلام. لطفا نظرتونو در مورد سهام ومعادن بفرمایین.بنظرتون حد بالای قیمت این سهم چنده؟ ممنون

ج : بالا گفتیم.چون الگو ندارد حد بالای تکنیکال معنی ندارد.مگر اینکه بنیادی کار ها بگویند.فعلا داخل کانال صعودی است.اگر از کانال خارج شد و یا واگرایی داد باید خارج شوید

 

*س : سلام وتوکا می خواد چکارکنه؟

ج : چند ماه پیش سر وشانه داشته هدفش را هم زده.بعد از آن دلیلی برای نگهداری نبوده است.حمایت 209 تومان است.فعلا دلیل خاصی برای رشد نمیبینیم.

 

*س : با تشکر لطفا در مورد کشرق و غدام هم بفرمائیید ممنونم

ج : کشرق : از پارسال همین موقع ها که هدف هدف سر و شانه را زده الگویی تشکیل نداده.چیز قابل عرضی ندارد.فقط 280-285 حمایت است.

غدام : بین پیغمبر ها برجیس را پیدا کرده اید.هر چند رشد کرده اما حجم معاملاتش خیلی کم است.شما را از چنین سهم هایی برحذر می داریم.مثل تله می ماند.اول دانه می دهند بعد جو بازار که خراب شود می شود وا مصیبتا.چون کم معامله است الگو های تکنیکال موثق نیست و احتمال شکستشان زیاد است.از دست ما ناراحت نشوید.شوخی کردیم

این را هم بگویییم که 1500 واگرایی در سقف داشته که سیگنال خروج است.احتمال ادامه دار شدن افت هم وجود دارد.

 

 

*س : با سلام و خداقوت در مورد شیراز و زاگرس آیا خبری دارید؟ و تصور می کنید با چه قیمتی باز شود و در مورد نگه داشتن و یا فروش هر یک در چه قیمتی راهنمائی بفرمائید .با تشکر

پتروشیمی شیراز : بین 800 تا 820 تومان مقاومت محکمی دارد.احتمالا گیر می کند.اما باز هم منتظر گزارش بمانید

زاگرس : در 1200 اینقدر سر و شانه قشنگی داشته که غصه ام می آید چرا 2 3 ماه پیش در بازار نبودم.هدف 100% فیبو ناچی 1670 وهدف هیجانی 261.8% قیمت 2370 می باشد.احتمالا بازگشایی روی 1940 یا 2370 است.2100 هم مهم است.به گزارش بستگی دارد.پس صبور باشید.مطمئن باشید چنین سهم هایی آنی افت نمی کنند.

 

*س : ممنونم از تحلیلهای دقیقتان وپاسخکویی به سوالات اینجانب لطفا شفن وقنقش راتحلیل بفرمایید

ج : لطف دارید

.شفن : دارد الگو می سازد.صبر کنید کاملتر شود.اگر 1600 یا 1800 را به بالا بشکند سیگنال ادامه همان روند است.رخ داد یادآوری کنید تحلیل کنیم.

قنقش :داخلی مثلثی در نوسان است.تقریبا به انتهای مثلث نزدیک شده.همین روزها خارج می شود.

 چند روزی است قندی ها و نمودار هایشان تحرکاتی را نشان می دهند.فعلا زیر نظر داریم تا بالاخره از سمتی خارج شوند اهداف را مشخص کنیم.بررسی کلی ای هم روی گروه داشته ایم.تا یکی دو روز آینده روی سایت می گذاریم.

 

*س : با سلام و خسته نباشید . چه خبر از شپلی؟

ج : سهم رنجی است.باید روند بشکند تا تحلیل شود.فعلا هم که بسته است.

 

*سغرب

ج : پرچم را به بالا شکسته برگشتی هم به آن زده است که سیگنال محکمتر شده.اهداف اش بالاست.رشد ادامه دار شد اهداف را در پستی جدا گانه خواهیم گفت.

 

چند نکته از ما :

*فردا رئیس جمهور به مجلس می رود.پیگیر اخبار باشید.خیلی ها امروز فروشنده بودند.

*نمودار یورو به دلار در بازه میان مدت نشان دهنده تحرکاتی است.احتمال افت ارزش دلار به یورو وجود دارد.اگر آن که ما فکر می کنیم باشد مقدارش هم زیاد است.به حدی که روی فلزات جهانی تاثیر گذار خواهد بود.این یکی را هم پیگیر باشید

*2-3 روزی بنده در گیر امتحانات سنگین دانشگاه ام.همه اشان با هم یک جا افتاده است.تاخیری چیزی شد ما را ببخشید.

*کسانی که مطالب را می خوانند لطفی کنید در مورد مطالب نظر بدهید تا ما به حسن و عیب کارمان آگاه شویم.نظر انتقاد یا پیشنهادی هم داشتید دریغ نکنید.

 خوشنود باشید

bashgah-banner nokhbegan-start

39 نظرها

نطر گذاشتن