پیش بینی جدید شیشه همدان !

192
telegram nokhbegan-start
پیش بینی جدید شیشه همدان !Reviewed by Khalili on May 28Rating:

شرکت شیشه همدان که انتهای سال مالی آن ، خرداد ماه است، اولین پیش بینی سال مالی منتهی به خرداد 93 را منتشر کرد. در این پیش بینی که محافظه کارانه پیش رفته است، مبلغ پیش بینی سود را 649 ریال اعلام کرده است. این در حالی است که شرکت پیش بینی درآمد سال 92 را در گزارش 9 ماهه خود 876 ریال اعلام نمود و در طول 9 ماه هم مبلغ 683 ریال آن را به طور واقعی تحقق بخشیده بود. این شرکت دارای یک کوره به نام کوره شماره 2 می باشد که عمر مفید آن به اتمام رسیده است اما هنوز مورد استفاده شرکت قرار می گیرد و فقط در طول سال چندین ماه با توقف این کوره مواجه می شوند. این شرکت طی سال های گذشته اولین پیش بینی را بر این اساس اعلام می کرده که برای کوره شماره 2 به مدت چندین ماه توقف در نظر می گرفته است. اما در طول سال با استفاده از همان کوره تولیدات را افزایش می داده و در نتیجه، سود نهایی نیز تعدیل می شده است که این امر برای سال مالی جدید نیز دور از انتظار نخواهد بود. نکاتی از گزارش را در ذیل می بینیم:

1- هزینه برق وگاز مصرفی و سایر هزینه های سربار و اداری و عمومی ، بدون در نظر گرفتن اثرات ناشی از اجرای مرحله دوم قانون هدفمندی یارانه ها پیش بینی گردیده است.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

2- میزان تولید با فرض توقف کوره واحد 2 به مدت 5 ماه به منظور انجام تعمیرات اساسی (تعمیرات سرد ) پیش بینی گردیده است.

3- شرکت پیش بینی منابع و مصارف ارزی خود را برای سال مالی منتهی به 31/03/93 شامل خرید لوازم یدکی و قطعات به مبلغ 462.690 یورو و هزینه های سرمایه ای به مبلغ 139.500 یورو با نرخ هر یورو 32.177 ریال اعلام نموده است.

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن