پیش بینی شرکت سایپا : سال مالی 92 منتهی به 30/12/92

207
telegram nokhbegan-start
پیش بینی شرکت سایپا : سال مالی 92 منتهی به 30/12/92Reviewed by عليرضا حاجيان on Mar 3Rating:

این شرکت در اولین پیش بینی سود سال اتی خود سود 107 ریالی به ازای هر سهم پیش بینی کرده است به طوری که در سال کنونی زیان حدودا 10 تومانی به ازای هر سهم اعلام کرده بود.

باتوجه به اینکه برای سال آتی افزایش در نرخ و حجم فروش باعث رشد 90 درصدی مبلغ فروش نسبت به سال 90 شده است که در مقابل بهای تمام شده شرکت نیز با رشد 70 درصدی روبرو شده است.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

شرکت برای سال اتی پیش بینی تولید 475 هزار دستگاه خودرو را نموده که در مقایسه با سال جاری با رشد 28.6 درصدی روبرو شده است.مقدار فروش شرکت نیز بیش از 28 درصد رشد داشته است که این عامل باعث تعدیلات متوالی برای شرکت در سال مالی 92 خواهد شد.

 

bashgah-banner
نوشته قبلیحمایتی از شپارس
نوشته بعدیتحلیل تکنیکال سهام سرمایه گذاری صنعت و معدن (وصندوق)
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن