پیش بینی شرکت کلوند منتهی به 31/6/91

195
telegram nokhbegan-start
پیش بینی شرکت کلوند منتهی به 31/6/91Reviewed by عليرضا حاجيان on Nov 26Rating:

شرکت صنایع کاشی و سرامیک الوند با نماد کلوند در ارائه ی صورت های مالی خود در منتهی به 31 شهریور 1391 دچار تعدیل منفی به میزان 36 ریال شده است.

این شرکت در سال مالی 31 شهریور 1390 به میزان 127 ریال سود هر سهم پس از کسر مالیات را شناسایی کرده بود که در مشابه امسال تنها به میزان 96 ریال پیش بینی گردیده است.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

باتوجه به میزان تولثد کارخانه در سال کنونی شاهد کاهش 6.49 درصدی نسبت به سال مشابه گذشته و میزان فروش به اندازه ی 11.63 درصد نسبت به مشابه سال گذشته کاهش نسان داده است.چنانچه روند نزولی مقدار تولید و فروش کارخانه تداوم داشته باشد میتوان برای سال مالی 92 نیز تعدیل منفی پیش بینی کرد.

bashgah-banner
نوشته قبلیپیش بینی شرکت فراور منتهی به 31/6/91
نوشته بعدیپیش بینی شرکت سفارس منتهی به 31/6/91
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن