چادرملو چه کرد؟!

151
telegram nokhbegan-start
چادرملو چه کرد؟!Reviewed by Khalili on Nov 4Rating:

 شرکت معدنی و صنعتی چادرملو هم گزارش بسیار زیبایی را ارائه کرده است. این شرکت در گزارش 6 ماهه پیش بینی سود هر سهم کچاد را برای پایان سال 1789 ریال پیش بینی کرده است. در حالی که پیش بینی سود گزارش قبلی اش مبلغ 990 ریال بوده است. شرکت در طول این 6 ماه هم توانست مبلغ 886 ریال را به طور واقعی محقق گرداند که معادل 50 درصد از پیش بینی سود می باشد. این تعدیل سود می تواند بر شرکت های وسپه،ومعادن نیز تاثیر چشمگیر داشته باشد.کچاد امروز احتمالاً در قیمت های 850 تا 1000 تومان بازگشایی خواهد شد. و به نظر می رسد عرضه ها در این مقطع بازگشایی زیاد باشد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

همچنین با توجه به توافق نامه میان شرکتهای تولیدکننده سنگ آهن داخلی و شرکت‌های تولیدکننده فولاد درخصوص تعیین نرخ فروش و خرید سنگ آهن، مقرر گردیده است که درخصوص شرکت چادرملو، قیمت فروش هر تن سنگ آهن به شرکت‌های فولاد خوزستان و فولاد مبارکه اصفهان به ترتیب به میزان 10 درصد و 12 درصد میانگین نرخ فروش محصولات فولاد خوزستان تعیین گردد.

 
 

تخفیف 

تخفیف ویژه عید سعید غدیر   | پایان تخفیف ساعت 12 یکشنبه 14 آبان 
 

امکان پرداخت آنلاین و عضویت آنی وجود دارد
برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید

 

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن