چافست آماده تکمیل الگوی خود

397
telegram nokhbegan-start
چافست آماده تکمیل الگوی خودReviewed by عليرضا حاجيان on Aug 16Rating:

با سلام خدمت شما کاربران گرامی تحلیلها

در بررسی سهم در فرم 4 ساعته شاهد رسیدن به محدوده برای مشاهده ادامه مطلب باید عضو حرفه ای باشید.عضویت حرفه ای

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیامروز در کدال چه خبر بود؟ ( شتران | شسینا | خعتبار )
نوشته بعدیحمایت و مقاومت نمادهای مورد توجه بازار
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

4 نظرها

 1. سلام
  جناب حاجیان

  با تشکر از پست ارزشمند شما
  اگر که بعد زمان را نیز در تکمیل الگو دخیل می داشتید خیلی بهتر می شد.
  یعنی اعضاء سایت که قرار است از این پست استفاده کنند درکی از این نیز داشته باشند که حدودا این الگو تا چند روز ممکن است تکمیل گردد؟

  • سلام.انشالله زمان هم درج میشود ولی در بازار بورس آن هم بورس ایران تحلیل زمانی کاربردی ندارد.مثلا ما با تحلیل زمانی هدف سهمی را در 134 تومان 20 روز دیگر بدست می آوریم.آیا شما میرید و 20 روز دیگر میایید سراغ سهم ؟ممکن است 5 روز بعد به هدف برسد ممکن است بازار نزولی شود روند معکوس شود و کلا ممکن است سهم کند و درگیر نوسان شود و بازه برود تا 2 ماهه.
   بنابراین خیلی خود را درگیر تحلیل زمانی نکنید.

نطر گذاشتن