چرا حسینا پر ریسک هست …؟!

359
telegram nokhbegan-start
چرا حسینا پر ریسک هست ...؟!Reviewed by محمد محمدی on Jul 8Rating:

سلام خدمت دوستان عزیز

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

حسینا شرکتی که پتانسیل فراوانی برای رشد سودآوری دارد ولی باید در نظر داشت ماهیت فعالیت شرکت پیمانکاری است و تداوم این کار بسته به تداوم انعقاد قراردادهای شرکت میباشد .

 

یکی از عمده دلایل رشد سودآوری شرکت انعقاد قرارداد یندر شهید رجایی میباشد که پیش از این در اختیار شرکت تایدواتر بوده است . باید بدانید که مدت این قرارداد صرفا تا پایان سال 93 بوده و تمدید این قراداد منوط به برگزاری مناقصه مجدد و برنده شدن حسینا در این مناقصه میباشد .

 

همانطور که در گزارش خود شرکت نیز مشاهده میکنید نزدیک به 90میلیارد تومان از کل در آمد 240میلیارد تومانی حسینا مربوط به همین بندرمیباشد که سود خالصی نزدیک به 16میلیارد تومان برای شرکت خواهد داشت . که در صورتی که نتواند در مناقصه بعدی برنده شود به همین میزان از سود سال بعد شرکت کاسته خواهد شد .

 

 

 

hesina

 

 

 

قصد ندارم دوستان رو از سرمایه گذاری در این شرکت بطور کامل منع کنم چرا که در واقع شرکت پتانسیل بسیار بالایی رو برای رشد سودآوری دارد ولی در نظر داشته باشید که اولا بخشی از این پتانسیل ها با قیمت فعلی سهم پیشخور شده است و همچنین در کنار این پتانسیل ها  با توجه به ماهیت عملیاتی  پیمانکاری شرکت ریسک های خاص خودش را نیز دارد .

 

موفق باشید .

 

برای خواندن مطلب  پتانسیل های حسینا  اینجا را بخوانید .

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن