چرا سیمانی ها علی رغم افزایش نرخ بازهم منفی هستند…؟!

326
telegram nokhbegan-start
چرا سیمانی ها علی رغم افزایش نرخ بازهم منفی هستند...؟!Reviewed by محمد محمدی on Jun 29Rating:

سلام خدمت دوستان عزیز

هفته پیش بود که افزایش نرخ رسمی برخی از محصولات سیمانی اعلام شد و گروه سیمانی خودشون رو برای یک حرکت صعودی آماده میکردند ، ولی خبر افزایش شدت درگیری های بین داعش و دولت عراق رویای صعود را برای انها ناکام گذاشت .


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

طبق بررسی های به عمل آمده به علت تشدید درگیریها در عراق مرزهای خروجی کشور به سمت بازار صادراتی عراق بسته شده و صادرات سیمان نیز طی دو هفته گذشته کاهش  پیدا کرده است .

با توجه به اینکه تقریبا نیمی از فروش اکثر شرکتهای سیمانی صادراتی میباشد و بازار صادراتی اکثر شرکتهای سیمانی کشور عراق میباشد ادامه این روند فروش صادراتی این شرکتها را با تهدید جدی روبرو خواهد کرد .

در حال حاضر دامنه درگیرها محدود به مرزهای شمال عراق میباشد و بیشتر شرکتهایی که نزدیک به این مرزها هستند آسیب میبینند .

البته جالبه بدانید این شرایط باعث رشد تقاضای یک شرکت سیمانی در مرزهای جنوبی کشور عراق شده است که میتوانید دلایل آن را در ادامه مطلب بخوانید.

ادامه مطلب :  این سیمانی از آب گل آلود ماهی میگیرد!

موفق باشید.

 

bashgah-banner nokhbegan-start

2 نظرها

نطر گذاشتن