چرا شاخص دوباره منفی شد.؟

260
telegram nokhbegan-start
چرا شاخص دوباره منفی شد.؟Reviewed by فرشاد شبانکاره on Feb 6Rating:

واکنش های زیبای شاخص کل به خطوط حمایتی و مقاومتی گذشته به ما این را نشان میدهد که چرا دوباره شاخص منفی شد..؟

خطوط کوتاه مدت حمایتی سهم که در هفته پیش شکسته شد ، اکنون به خط مقاومتی تبدیل شده و باعث شد که شاخص به آن واکنش نشان دهد..این طور که معلوم هست شاخص میخواهد با تشکیل الگوی ab=cd معکوس دوباره افت کند و به یک مرز اصلی اصلاحی برسد..


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

مرز 38% اصلاحی فیبوناچی اولین مرزی که بعد از صعود شاخص میتواند اصلاحی اساسی برای آن به حساب آید و حمایت بسیار قوی را ایجاد کند..در حال حاضر این مرز با عدد 77 هزار و 600 نمایش داده میشود..

از طرفی خطوط حمایتی میان مدت شاخص و مرز 61% اکستنشن روی عدد 79 هزار می آیند که ممکنست باعث افزایش تقاضا در بازار شود..اما مرز قوی تر و خط حمایت بلندمدت هردو مرز 77،600 را هدف قرار داده اند..

از لحاظ زمانی هم صد درصد حرکات قبلی بازار روی همان مرز قوی می افتد و دوباره این مرز را تایید میکند..این مرز حدودا نیمه دوم اسفند ماه را نشان میدهد که بسیاری از کارشناسان شروع دوباره رونق در بازار را همین زمان اعلام کرده اند..

پس به طور کل در روند نزولی بازار قرار گرفتیم و کم کم شاخص تمایل داشته باشد که خود را به آن سطوح حمایتی نزدیک کند..

به حد ضرر های خود دقت داشته باشید و با هیجان وارد صف های خرید یا فروش نشوید..

موفق و پیروز باشید..shakhes تصویر

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد