چشم انداز بانکی ها

179
telegram nokhbegan-start
چشم انداز بانکی هاReviewed by منوچهر عطائی on May 12Rating:

شعبانی (مدیر موسسه علوم بانکداری) پیرامون صحبت های به میان آمده مبنی بر تعیین نرخ سود بانکی در حدود 30 درصد گفت: ما ناگزیر هستیم که همراه رشد تورم، نرخ سود بانکی را نیز افزایش دهیم.

وی رونق معاملات سهام بانکی در بورس را نیز پیش بینی کرد و افزود: البته نزدیک شدن به زمان برگزاری مجامع صاحبان سهام بانکها نیز در احتمال وقوع روند مثبت جدیدی در این گروه مزید بر علت خواهد شد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

شعبانی خروج نقدینگی های سرگردان از بازارهای موازی به سمت بانکها و نیز سرمایه گذاری بر سهام این گروه ها را از دیگر آثار مهم رشد نرخ سود سپرده ها عنوان کرد و افزود: این امر با برقراری تعادل هر چه بیشتر در همه ابعاد اقتصادی کشور به سکوت بازارهای موازی و رونق بورس و اقتصاد بانکداری و در نتیجه بهبود وضع کسب و کار منتج خواهد شد

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیپخش
نوشته بعدیسنگ آهن با شوک مواجه شد!!!
حسابرس و تحلیلگر بنیادی هستم ، گواهی نامه های حرفه ای مرتبط را دارا میباشم ، علاقه فوق العاده بالایی به بررسی مهم ترین اخبار بازار سرمایه و بنیاد سهم های بازار دارم ، نظرات خود را در بخش بررسی مهمترین اخبار بازار سرمایه در سایت تحلیلها با دیگر کاربران به اشتراک می گذارم .

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن