چشم انداز چند سهم پرپتانسیل

166
telegram nokhbegan-start
چشم انداز چند سهم پرپتانسیلReviewed by منوچهر عطائی on Apr 7Rating:

پالایشگاه اصفهان و بندرعباس: توانایی رشد سود چشم گیری دارند و پالایشگاه اصفهان در سال 91 بی تردید بالای 400 تومان سود خواهد ساخت وبا توجه به افزایش نرخ ارز مرجع این رقم تا دوبرابر این رقم نیز قابل افزایش است.و همچنین این روزها که بحث حذف هزینه مالیات بر ارزش افزوده مطرح است سود اوری بالا نیز محتمل تر میشود.

پتروشیمی پردیس: با توجه به احتمال گزارش عملکرد 3 ماهه و افزایش 10 درصدی نرخ اوره در 3ماهه گذشته و با توجه به اینکه سه ماهه زمستان که شرایط فاندامنتالی شرکت تغییر نداشته و حداقل مثبت بوده نمیتوان انتظار داشت که سود شرکت با این رقم فاصله زیادی داشته باشد .احتمال اینکه شرکت در 3ماهه تا 50 درصد سود پیش بینی شده خود را پوششش دهد دور از ذهن نمیباشد و تاثیر مثبتی بر پارسان خواهد داشت.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

شاراک: شنیده ها حاکی از پوشش سود 320 تومانی در دوره 12ماهه سال 91 است و انتظار چنین گزارشاتی از سایر شرکت های گروه پتروشیمی نیز وجود دارد.پتروشیمی های کرمانشاه شیراز خارک زاگرس مارون و … همگی توانایی تعدیل سود را دارند. عرضه مجدد هلدینگ خلیج فارس در آینده نزدیک هم میتواند به رشد گروه پتروشیمی در میان مدت کمک کند.

 

 

bashgah-banner

1 نظر

نطر گذاشتن