چند خبر بورسی

310
telegram nokhbegan-start
چند خبر بورسیReviewed by منوچهر عطائی on Aug 3Rating:

مجمع شتران امروز برگزار و طی ان رای به تقسیم سود 10 درصد از 15924 ریال سود محقق شده برای سال 91 را داد و قرار شد تا طی دوهفته آینده حسابرس وضعیت یارانه ای مغایر در صورت مالی شرکت را روشن کند که در صورت رفع این مشکل شرکت میتواند 100 درصد این سود را تقسیم کند.و مالمیر(مدیر نظارت برناشران اوراق) اعلام کرد که با اعلام گزارش 3 ماهه نماد شرکت بازگشایی خواهد شد.
و همچنین مالمیر در ارتباط با شرکت گسترش نفت و گاز پارسیان که دوهفته ای از بسته شدنش میگذرد،دلیل تاخیر در بازگشایی پارسان را عدم ثبت حدود 13 درصد از شیراز در آخرین پرتفوی شرکت اعلام کرده  و بیان داشت که باید این موضوع تعیین و تکلیف و سود شیراز هم مشخص شود.
در ارتباط با شرکت سرمایه گذاری صنعت بیمه(وبیمه) در اطلاعیه شفاف سازی خود اعلام کرده است که شرکت قصد به مزایده گداشتن مجتمع اداری و تجاری گلستان خیام در مجاورت دریاچه خلیج فارس به مساحت 6273 متر مربع را دارد که در صورت تحقق سود خوبی را شناسایی خواهد کرد.
و اما واتی که اعلام فروش 16 درصدی شیران را ابلاغ کرده است یکی از گزینه های مطرح برای این معامله بلوکی پالایش نفت اصفهان است و شرکت اعلام کرده است با وجوه حاصله از این فروش قصد سرمایه گذاری در سهم های پرپتانسیل و نیز تعویض سهم های زیان ده در پرتفوی خود را دارد و در این راستا کاغذ پارس و کارون را نیز به فروش خواهد رساند.
سشرق در آگهی مزایده خود فروش 174،660،000 سهم سرمایه گذاری دی را اعلام و منافع حاصله را جهت تسویه سود سهام پرداختنی به سهامداران در نظر خواهد گرفت.و این فروش سود هر سهم سشرق را 3 تومان افزایش خواهد داد.

bashgah-banner
نوشته قبلیتحلیل روند حرکتی خگستر
نوشته بعدیتبریک سود بیش از 40 درصدی وسپه در 40 روز
حسابرس و تحلیلگر بنیادی هستم ، گواهی نامه های حرفه ای مرتبط را دارا میباشم ، علاقه فوق العاده بالایی به بررسی مهم ترین اخبار بازار سرمایه و بنیاد سهم های بازار دارم ، نظرات خود را در بخش بررسی مهمترین اخبار بازار سرمایه در سایت تحلیلها با دیگر کاربران به اشتراک می گذارم .

1 نظر

نطر گذاشتن