سه خبر مهم از سه نماد

306
telegram nokhbegan-start
سه خبر مهم از سه نماد Reviewed by منوچهر عطائی on Jun 19Rating:

شرکت گلتاش (شگل) در پیش بینی خود برای سال 92 بر اساس عملکرد 3ماهه با تعدیل مثبت سنگین 99 درصدی گزارش خود را ارائه کرده است در پیش بینی قبلی خود مبلغ 2077 ریال را بعنوان سود هر سهم گزارش کرده بود و در گزارش جدید این مبلغ به 4126 ریال افزایش یافته است. شرکت علت این تعدیل را افزایش نرخ فروش و تسویه تعهدات ارزی خود و کاهش بهای تمام شده عنوان کرده است..

شرکت زغال سنگ نگین طبس( کطبس) پیش بینی سال 92 خود را با تعدیل 20 درصدی همراه ساخته است از مبلغ 491 به 587 ریال سود هر سهم خود را افزایش داده است که علت ان احتمالا ناشی از فروش زمین ناژوان شرمت میباشد


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

خبر دیگر از مجمع شرکت تولید مواد اولیه دارو پخش ( دتماد) میباشد، در مجمع رای به تقسیم سود 240 تومانی به ازای هر سهم داده شد و این میزان سود از 2965 ریال سود اعلامی در گزارش مالی شرکت میباشد. ضمن اینکه شرکت اعلام کرد فعلا تصمیمی برای افزایش سرمایه ندارد.

bashgah-banner
نوشته قبلیشفاف سازی کروی …!!
نوشته بعدیفباهنر و شفاف سازی بر سود !!
حسابرس و تحلیلگر بنیادی هستم ، گواهی نامه های حرفه ای مرتبط را دارا میباشم ، علاقه فوق العاده بالایی به بررسی مهم ترین اخبار بازار سرمایه و بنیاد سهم های بازار دارم ، نظرات خود را در بخش بررسی مهمترین اخبار بازار سرمایه در سایت تحلیلها با دیگر کاربران به اشتراک می گذارم .

2 نظرها

نطر گذاشتن