چند گزارش جدید برای سال آینده …

202
telegram nokhbegan-start
چند گزارش جدید برای سال آینده ...Reviewed by Khalili on Mar 6Rating:

پاکسان هم سود هر سهم سال مالی منتهی به آذر ماه سال 92 خود را 92 تومان اعلام کرده است. این در حالی است که پیش بینی سال جاری این سهم 776 ریال می باشد. بنابراین رشد 18 درصدی سود را نسبت به سال جاری در بودجه سال 92، شاهد هستیم. شرکت دلایل این تغییرات را افزایش  میزان فروش به دلیل افزایش نرخ فروش صابون داخلی و محصولات صادراتی و همچنین  افزایش قیمت تمام شده به دلیل افزایش قیمت مواد اولیه اعلام نموده است.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

پارس خودرو نیز همانند سایپا برای سال مالی 92 در اولین پیش بینی مبلغ 10  تومان اعلام کرده است.این در حالی ست که برای سال جاری در آخرین گزارش زیان 82 تومانی پیش بینی کرده است.افزایش 116 درصدی فروش (به دلیل افزایش در تولیدمحصولات شرکت و کاهش در تولید محصولات اجرتی و افزایش در بهای فروش) علت اصلی تعدیل مثبت شرکت می باشد.

فروسیلیس ایران سود هر سهم سال مالی آتی خود را 1217 ریال پیش بینی کرده است که در مقایسه با سود 804 ریالی سال جاری با رشد 51 درصدی روبرو شده است.افزایش 70 درصدی مبلغ  فروش به واسطه ی افزایش نرخ فروش فروسیلیسیم علت اصلی تعدیل مثبت شرکت می باشد.مقدار تولید و فروش شرکت نیز نسبت به سال جاری با رشد 32 و 21 درصدی روبر شده است.

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن