چهارشنبه 10 آبان

229
telegram nokhbegan-start
چهارشنبه 10 آبان Reviewed by Tseexpert on Oct 31Rating:
9:00 تا 10:00

صبح همگی بخیر


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در اکثر گروههای بازار شاهد عرضه های سنگین هستیم.همانطور که پیش بینی میشد در گروههای صادرات محور نیز با چالش روبروشدیم.الگویی که در فولاد دیده بودم فعلا عمل کرده. در زامیاد همانطور که قبلا گفتم با وجود جو منفی گروه کف کوتاه مدت 63 تومان محسوب میشود و تازمانی که موج جدیدی کامل نشده همین کف پابرجاست. دیروز حدس میزدم این قیمتهای برای سهامداران بلندمدت سایپا خیلی جذاب باشد ولی فکر نمیکردم که این سهم تا تشکیل صف خرید پیش برود.در تایمهای پایین احتمال نوسان مثبت ذوب هست.صف فروش وصندوق در کنار صف خرید سایپا خیلی به چشم می آید. فعلا کف ولساپا همین محدوده 160-165 هست.

10:00 تا 11:00

برای دوستانی که سرعت عمل خوبی دارند امروز بشهاب را پیشنهاد میکنم.خرید نزدیک 300 نوسان روزانه خوبی خواهد داد. در اکثر سهمهای بزرگ شاهد یک حرکت نوسانی بودیم.صف وصندوق در یک چشم بهم زدن جمع شد.زامیاد هم صف خرید شد.غدیر هم یک نوسان 4 درصدی داد.ذوب طبق انتظار نوسان داد.

 
bashgah-banner

5 نظرها

نطر گذاشتن