چهارشنبه 18 بهمن

241
telegram nokhbegan-start
چهارشنبه 18 بهمنReviewed by Tseexpert on Feb 6Rating:
9:00 تا 10:00

صبح همگی بخیر


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

شاخص کل واگرایی مثبت داده و  شاهد روند مثبت در گروههای بزرگ بازار هستیم.صعود فولاد تا نزدیک 460 یعنی حدس ما درست بود و سطح 440 فرصت خرید بوده و همچنین ذوب.اما همزمان با مجمع پارسان گروه پتروشیمی هم صعود کرده و کرمانشا و زاگرس صف خرید خوبی دارند واتی هم برای تعدیل متوقف شد.سایپا هم برای مجمع فوق العاده متوقف شده است.گروه غذایی ماکزیمم مثبت و گروه قندی ماکزیمم منفی. غدیر تا تشکیل صف خرید هم پیش رفته است.غدیر تشکیل صف خرید داد.

10:00 تا 11:00

تبریک عرض میکنم دولت قرار هست به ما 60 هزارتومان عیدی بدهد.صف خرید فولاد عرضه شد ذوب هم صعود خوبی داشت.فولاد مجددا صف خرید شد.وصندوق با صف خرید به سمت 350 تومان درحرکت است.مجمع پارسان شروع شده سهامدار عمده غدیر عجیب فروشنده هست تا الان 14 میلیون عرضه کرده.

11:00 تا 12:00

در مجمع پارسان هنوز در حال خواندن گزارش هستند و در این مجمع تال الان از افزایش سرمایه حتمی پارسان تا آخر سال گفته شد و همچنین عرضه زیرمجموعه ها در بورس.در مجمع مافیایی پارسان اعلام شده که دیروز تعدیل مثبت به بورس گزارش شده و بورس هنوز روی سایت کدال قرار نداده این دیگه آخر شفافیت بورس هست.دقیقا نمیدونم چرا در مجمع پارسان وقت تلف میکنند و سود تقسیمی را اعلام نمیکنند احتمالا میخواهند دقایق پایانی بازار اعلام کنند.

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن