چهارشنبه 27 دی

145
telegram nokhbegan-start
چهارشنبه 27 دیReviewed by Tseexpert on Jan 16Rating:
10:00 تا 11:00

صبح همگی بخیر

بازار همانطور که همه انتظار داشتند در ساعت اول معاملات پرعرضه بود و در ساعت دوم معاملات ورق برگشت و کمی تقاضا افزایش یافت و دوباره نمادهای بزرگ بازار مثل فولاد و غدیر به بالای 500 برگشتند.در پارسان هم انتظار میرفت که با توجه به قیمت پایانی سقوطی درکار نباشد.علت اینکه در انتهای بازار دیروز خیالم راحت بود درواقع همین قیمت های پایانی بود و البته واگرایی تایمهایی پایین که زیاد دوام نخواهد داشت.مادهای خودرویی فقط در همین منفی بازار فرصت دارند که مثبت بمانند پس بهیچ وجه در این نمادها اقدام به خرید نکنید. وصنعت با یک حساب و کتاب ساده به 100 تومان نزدیک شد.ونفت هم مدتی است که در نزدیکی 100 تومان معامله میشود.

11:00 تا 12:00
درساعت آخر معاملات معاملات متعادلی داریم نکته مثبت پایان تاثیر واگرایی های منفی است.کنور توانست صف خرید تشکیل دهد و کلا سنگ آهنی ها صعود خوبی تجربه کردند کگل و کچاد پیشرو شدند.دیروز عرض کردم که هرکدام را که بیشتر افت کرد خرید کنید کچاد به 1300 هم اول وقت رسید که فرصت خوبی محسوب میشد. بتدریج گروه فلزات هم تکان خواهد خورد.همچنین پارسان و غدیر هم که یک تعادل قیمتی را تجربه میکنند شاید هفته آینده در صورت مثبت بودن مجمع شپدیس یک رشد خوب داشته باشند.امروز آخروقت شپدیس برای مجمع بسته میشود.احمدی نژاد هم در مجلس حرف زیادی برای گفتن نداشت و بعد از سخنرانی هم حاضر نشد سخنان نمایندگان را بشنود و مجلس را ترک کرد.علت منفی شدن جو پتروشیمیها هم مصوبه اخیر برای قیمت گذاری محصولات پتروشیمی بوده. 

خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

bashgah-banner nokhbegan-start

3 نظرها

نطر گذاشتن