چهارشنبه 4 بهمن

185
telegram nokhbegan-start
چهارشنبه 4 بهمنReviewed by Tseexpert on Jan 23Rating:
9:00 تا 10:00

صبح همگی بخیر

قبل از بازار برای اکثر سهمها صف خرید چیده شده بود که با شروع بازار همگی را برداشتند.بازار با هیجان شروع شده و غدیرو ذوب فملی ومعادن تشکیل صف خرید داده اند باقی سهمها درحال غلبه بر عرضه ها هستند.پارسان با اینکه صف خرید دارد ولی بسیار پرعرضه است.وساپا صف فروش کوچکی دارد حتی با توجه به پی به ای مناسب مسئله اینجاست که با توجه به اطلاعاتی که قبلا ارائه کرده بوده گزارش سایپا را در صورتهای مالی تاثیری نداده.صف فروش فاسمین جمع شد و درحال نوسان وصعود است. صف خرید فولاد عرضه شد.

 

خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 10:00 تا 11:00

شپدیس و شبریز و کرمانشا امروز بازگشایی میشوندکه احتمالا تحت تاثیر جو امروز باعث رشد زیادی در شاخص میشوند. صف ده میلیونی پارسان و صف 5 میلیونی ومعادن و صف 6 میلیونی فولاد عرضه شدند.صف فروش کرمانشا و شیراز جمع شد.عرضه های حقوقی ها خیلی سنگین بوده در همه نمادها.
bashgah-banner nokhbegan-start

14 نظرها

نطر گذاشتن