چه خبر از انبوه سازان…

250
telegram nokhbegan-start
چه خبر از انبوه سازان...Reviewed by فرزاد عباس زاده on Feb 15Rating:

 

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

سلام بر دوستان بر بام بازاری ؛

وضعیت شاخص گروه صنعت را به روایت روند ها به تصویر کشیدیم.صرفنظر از شمارش ایمپالس یک سیکل اصلاحی را در پیش داریم که به نظر می رسد 5 موج خود را کامل کرده است.این امواج را شماره گذاری کردیم.یکی از سناریو های پیش رو این است که شاخص موج (A) را تکمیل نموده و برای حرکت به سمت موج (B) تا خط سبز رنگ که در شکل مشخص شده بالا بیاید.

دیگر دلیل ما برای حمایت این روزها تحلیل زمانی ساده و آماتور است که مشاهده می فرمایید تایم 15 تا 25 فوریه را زمانی برای دگرگونی این صنعت محتمل می داند.

وضعیت اسیلاتور های انرژی تقریبا تایید کننده است.تنها عاملی که این تحلیل را فیلد می کند هیجاناتی ست که تهدیدگر منطق بازاری و تحلیل ست.

شکل زیر را ببنید(می توانید کلیک کنید)

انبوه سازی

* موفق باشید *

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیبر بام بازار شنبه 26 بهمن ماه…
نوشته بعدیکدال به زبان تحلیلها
فارغ التحصیل دانشگاه تخصصی علوم اقتصادی,کارشناس مدیریت مالی،تحلیلگر تکنیکی بازار سرمایه ،کارگزار بورس اوراق بهادار و پرتفوی گردان حقوقی و حقیقی. % امید است بتوانم با همیاری و همفکری فعال و شناخت رفتار بازار،گامی موثر در ارتقائ شخصیت معاملاتی و رشد سرمایه ی افراد بردارم %

2 نظرها

نطر گذاشتن