کارت اعتباری ایران کیش از نگاه نمودار…

434
telegram nokhbegan-start
کارت اعتباری ایران کیش از نگاه نمودار...Reviewed by فرزاد عباس زاده on Feb 6Rating:

 

 


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

سلام خدمت دوستان بر بام بازار

نگاهی به نمودار رکیش با فرض سناریوی رشد بر اساس بنیاد و فاند مناسب و ریسک کم انجام گرفته است.

بحث روانی تا اینجا نشان از رشد بیشتر سهم دارد.جنس صنعت و البته سهم به دلیل تراکنش های مالی و انعقاد قراردادهایی با بانک تجارت برای این شرکت تقریبا بالای 90% به نوعی تضمین شده است.بحث حمایت سهم از طرف حقوقی هم وجود دارد که برای مثال سرمایه گذاری جامی یکی از این نمونه هاست.

اما اگر بخواهیم از دید فنی به ان بنگریم بنده دو نگاه مکمل به آن داشته ام.یکی موج شماری محتمل و دیگری هم بحث روندی آن.

البوت سهم خبر از شروع موج 4 از تاریخ 5 ژوئن 2014 (حدودیک ماه پیش همگام با شروع اصلاح بازار) می دهد.انتظار داریم که این موج کامپلکس (پیچیده) باشد.یکی از مشکلات عدیده ای که در تکنیکال سهام در بازار با آن مواجه ایم،شناسایی موج های اصلاحیست به همین دلیل انتظار برای موج 4 به نوعی روانی و احساسیست.لذا پایان آن را با داده ای امروز می توان حداکثر در بدترین حالت 550 باشد.و در خوشبینانه ترین حوالی 660 است.موج 5 را می توان حدود 800 و در نهایت 1000 دانست که با توجه به قیمت های مذکور و موج 4 بازدهی 30% به بالا را خواهد داشت که انتظار معقولیست.شکل زیر را ببنید(می توانید بر روی عکس کلیک نمایید)

رکیش 1 تصویر

اما در شکل دوم می توان بر روی روند آن هم خوش بین بود.بر روی روند هم حمایت های 600 نسبی داریم که می تواند مانع ریزش بیشتر شود.هارمونیک سهم هم می تواند به کمک آن بیاید.در همین جا با الگوی ab=cd طرف هستیم که یکی از گزینه های بازگشت سهم با روند مثبت می باشد.

رکیش 2 تصویر

در مجموع صرفنظر از الگوشناسی هایی که ذکر کردیم انتظار رشد برای سهم بالاست و می توان به عنوان یکی از گزینه های جذاب از آن یاد نمود.

موفق باشید :…

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن