کجاست آن شیر شیران …!!!

186
telegram nokhbegan-start
کجاست آن شیر شیران ...!!!Reviewed by Khalili on Jan 26Rating:

شیران اطلاعیه ای را مبنی بر تاثیر یا عدم تاثیر نامه نگاری های خود با شرکت نفت اصفهان مطرح کرد. در این شفاف سازی که به 2 بخش تقسیم شده است، آمده که :

شرایط پیش آمده در دو موضوع تحویل مواد برگشتی و همچنین تعیین نرخ خوراک قبلا نیز در مورد آن نامه ای به سازمان ارسال شده بود تاثیری بر عملکرد واقعی 9 ماهه سال جاری یعنی تا پایان 30 آذر ماه 91 ندارد. در واقع شرکت اعلام کرد: در رابطه به دوره 9 ماهه منتهی به 30 آذر ، با توجه به اینکه فروش برش‌های برگشتی و همچنین نرخ ارز مبنای محاسبات صورت‌حساب‌های دریافتی نفت سفید مطابق مفاد قرارداد فی‌مابین صورت گرفته و با عنایت به اینکه در صورت وقوع هر گونه رویداد خارج از مفاد قرارداد، این شرکت خود را صرفا مقید به اجرای مفاد قرارداد می‌داند.لذا درآمد تحقق یافته دوره مالی مذکور با آخرین پیش‌بینی درآمد هر سهم اعلام شده منطبق و بدون تغییر خواهد بود.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

اما بخش دوم این شفاف سازی در مورد سود سال آینده می باشد. شرکت اعلام کرده که  با توجه به اینکه تمهیدات لازم در خصوص تحقق فروش برش‌های برگشتی توسط این شرکت صورت گرفته، در صورت عدم موافقت و تأمین این برش‌ها توسط پالایشگاه اصفهان، برش‌های مذکور از طریق منابع دیگر توسط شرکت تأمین و فروش پیش‌بینی شده محقق خواهد شد، لذا این مسئله تاثیری بر درآمد هر سهم نخواهد داشت.

این موضوع می تواند تا حدی از جو منفی پیش آمده برای شیران کم کند اما اعتماد سرمایه گذاران به این سهم کمتر شده است.

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن