بررسی سکارون و تحرکات مشکوک سهم

512
telegram nokhbegan-start
بررسی سکارون و تحرکات مشکوک سهمReviewed by امیر ملکی on Sep 12Rating:

سلام
سکارون
طبق آخرین شفاف سازی شرکت سود هر سهم 1617 ریال می باشد وتا پایان سال 92 طرح توسعه شرکت که ظرفیت شرکت را دو برابر می کند 70 درصد پیشرفت داشته است و پیش بینی شده تا پایان سال 93 در صورت تامین منابع مالی به بهره برداری برسد.
در سه روز گذشته تحرکات مشکوکی در سهام شرکت دیده می شود به صورتی که با وجود جو منفی گروه سیمانی تقاضا بر روی سهم بالا رفته و موجب صف خرید شدن سهم گردیده است
لازم به ذکر است که چون طرح توسعه شرکت در قالب خط شماره 2 می باشد منجر به کاهش هزینه و سودآوری فوق العاده شرکت می گردد
تنها نکته منفی شرکت تقسیم سود پایین می باشد که آن هم برای تامین هزینه های طرح توسعه است
سکارون هفتگی تصویر سکارون

در تایم هفتگی الگوی AB=CD تکمیل شده و کف 565 تومان طی 3 کندل هفتگی تثبیت شده است


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

سکارون روزانه تصویر سکارون
در تایم روزانه خط روند شکسته شده و تریگر هم که سویینگ فرعی آخر محسوب میشده و در 606 تومان قرار داشته زده شده است ،اما با توجه به DT 13 که به محدوده اشباع خرید وارد میشود انتظار پولبک به محدوده 610 تومان که محدوده خرید مناسبی است را دارم.

 

در بخش خرید های روزانه هر نمادی که برای خرید تحت نظر قرار میگیرد در جدول مشخص شده با ذکر تاریخ و نمودار مربوط به آن آورده میشود و در زیر جدول توضیحات کامل را برای شما قرار میدهیم. همچنین میتوانید در بخش بررسی و فروش با روند سهم همراه باشید و چنانچه تغییری در تحلیل به وجود آمد یا به هدف مشخص شده رسید در وضعیت فروش به شما اطلاع رسانی خواهم کرد.

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن