کدام گروهها در انتظار افزایش نرخ هستند؟!

555
telegram nokhbegan-start
کدام گروهها در انتظار افزایش نرخ هستند؟!Reviewed by محمد محمدی on Aug 24Rating:

سلام خدمت دوستان عزیز

تو گروه شوینده ها شنیده هایی مبنی بر افزایش 10-15% نرخ برخی محصولات تا پایان شهریور به گوش میرسد .


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

تو گروه غذایی نیز شنیده هایی مبنی بر اعلام افزایش نرخ 13% روغن از نیمه دوم شهریور ماه به گوش میرسد . البته حتی در صورت تایید این موضوع نمیشه انتظار رشد قابل توجهی از این گروه داشت و این افزایش نرخ تنها از تعدیل منفی احتمالی آنها جلوگیری خواهد کرد.

 

 

تو گروه قندی ، شنیده ها حکایت از افزایش نرخ 20-30% نرخ شکر دارد . قبلا شرکتهای این گروه رو مورد در مطلب « بررسی دقیق گزارشات شرکتهای قندی » بررسی قرار دادیم در صورتی که نرخی بالاتر از  2300تومان تصویب شود میشه انتظار رشد سودآوری  رو تو برخی شرکتهای این گروه داشت که قبلا به اون شرکتها اشاره کردیم. اعلام نرخ 2500تومانی میتونه بهترین خبر برای شرکتهای این گروه باشه .

 

وبشهر از هر سه گروه اول تاثیر میپذیرد.

 

در مورد مشکلات گروه سیمانی و  گزارش دو شرکت که احتمال افت فروش و  تعدیل منفی خواهند داشت را در این مطلب بیشتر مورد برسی قرار دادیم که مطالعه بفرمایین.

 

تو گروه دارویی گفته میشود از هفته آینده جلسات برای بررسی افزایش نرخ داروها برگزار خواهد شد میزان این افزایش نرخ در مورد همه داروها یکسان نخواهد بود . گروه دارو تنها صنعتی که از عوارض رکود فروش در امان مانده است و میشه گفت این گروه بیشترین تاثیر رو از افزایش قیمتها خواهند گرفت .

 

*یکی از بنیادی ترین گروه ها در این روزهای بازار دارویی ها هستند، دو سهم از این گروه را در سبد میانمدتی ما با کلیک در این قسمت مشاهده نمایید*

 

موفق باشید .

 

 

 

 

 

bashgah-banner nokhbegan-start

4 نظرها

نطر گذاشتن