کساوه کروی قشهد فسرب … به روایت تصویر

336
telegram nokhbegan-start
کساوه کروی قشهد فسرب ... به روایت تصویرReviewed by فرزاد عباس زاده on May 24Rating:


 
 

عزیزان نمودار کساوه را پیش رویمان داریم که در آن نکته ای که خودنمایی می کند تلاقی قیمت با سه سطح Fibo و البته جناب خط روند است!سهم تقریبا از زمستان 2010 شروع به کم کردن شیب کرده که احتمالا به دلیل حرکت پر شتابش بود. با توجه به این عامل و وضعیت مناسب بنیادی شرکت که در ادامه آمده است به نظر نمیرسد سهم بدی باشد کما اینکه شخصا هنوز سهم را برای رشد در آمادگی کامل نمی بینم.

کساوه در 12 ماهه واقعی سال 91 مبلغ 1307 ریال محقق کرده است.پیش بینی آخر شرکت 831 ریال بوده است.افزایش مبلغ فروش به دلیل مقدار و نرخ فروش علت تعدیل مثبت 57 درصدی شرکت بوده است.رشد تولید در سه ماهه زمستان نیز نشان از عملکرد خوب شرکت بوده است.
برای سال 92 نیز 968 ریال پیش بینی کرده بود و  برنامه افزایش سرمایه به میزان 125ر58 میلیون ریال از محل مطالبات و آورده نقدی سهامداران در سال 92 را در دست اجرا دارد.تعمیم نرخ های فروش سه ماهه چهارم به سال جاری سود شرکت در سال جاری مطمئنا بالا خواهد برد.

 
 

خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

 

 
 

نمودار قشهد را ملاحظه می فرمایید که از 26 سپتامبر سال گذشته تا کنون در حال Swing با گرایش لمس کف این کانل با همپوشانی Fibo50% در حال جابه جایی است.منطق نمودار از قدرت خریدار در میان مدت خبر می دهد اما در کوتاه مدت حسب رویداد های اخیر کمی سهم را بی جان نشان می دهد.

درکل با نگاهی به نمودار طبق دامنه ای که با محدوده ی قرمز با همپوشانی Fibo Exp100% مشخص کردم انتظار بازگشت قیمتی هر چند به طور نسبی حتی به بهانه ی واگرایی خیلی دور از انتظار نخواهد بود.کما اینکه توجه داشته باشید که در تایم ماهانه هنوز گواه قطعی نخواهیم داشت.

در نهایت برای ورود همچنان نیاز مند عامل زمانیم و با این وجود مقاومت قوی با R1 و حمایت های نسبی با S1 و S2 مشخص شده اند.

 گفتنی است که قشهد در گزارش 6 ماهه ی خود بیش از 125% از سود و 79 % از فروش خود را پوشش داده است.

 
 
 
 
 
 

 و در خصوص نمودار کروی این طور می توان قضاوت نمود که سهم تقریبا از هامورنیک خوبی برخودار بوده لذا ما را مجاب کرده تا بر اساس همین اصل ab=cd میان مدتی را بر روی آن ایجاد کنیم.جدای از این ها انگار سهم علاقه ای به Triple Bottom (کف سه قلو) نشان داده و از لحاظ زمانی نیز کم کم باید از جای خود برخیزد.اما نمودار روی جهانی هم در وضعیت حمایتی قرار دارد که در صورت احراز این امر سهم را به بالا هدایت خواهد کرد. برخی دوستان به H&S (سر و شانه) هم اشاره دارند که در حال تکمیل هدف خود است.اما نکته ای که حائز اهمیت است این بوده که شانه ی راست تناسب زمانی با شانه ی چی ندارد لذا این امر هدف را یا قیمتی یا زمانی مختل خواهد کرد.

اما کروی در گزارش خود خوب عمل نکرده و EPS 92 را با 19% تعدیل منفی روانه ی بازار کرده که موجبات بالابردن عرضه را فراهم کرده است و از دلایل عمده ی آن هم به کاهش پیش بینی DPS شرکت های سرمایه پذیرش و البته احتمال کاهش قیمتی آنها بوده است.سهم با 2450 فروش صادراتی رو پیشبینی کرده و به نرخ LME خود را آپدیت میکند.اخیرا رشد ناچیزی نیز در روی جهانی نیز داشتیم.

 
 

 

 
 
 

و در نهایت در خصوص فسرب نیز همین عقیده وجود دارد که روند نزولی سهم تبدیل به Swing شده و در جهت رشد قیمتی در صورت بروز خبر خوب کسب آمادگی می کند.تثبیت 230 شاید نوید بخش Inv H&S(سر و شانه معکوس) را بدهد.

 
 

 

 
 

 

پر سود باشید…
 
bashgah-banner nokhbegan-start

2 نظرها

نطر گذاشتن