کماسه پر طرفدار میشود

569
telegram nokhbegan-start
کماسه پر طرفدار میشودReviewed by مدیر سایت on Jul 26Rating:

با سلام خدمت کاربران سایت تحلیلها

در بررسی تکنیکالی نماد کماسه مشاهده میشود که سهم از مثلث استراحتی خود خارج شده و در حال پیش روی به سمت هدف ۷۹۰ میباشد . همانطور که در شکل پیداست واکنش های خوبی به سقف و کف مثلث داشتیم . مقاومت های پیش روی سهم  ۷۱۳ و ۷۴۴ خواهد بود که باید واکنش سهم به آن ها را دید.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در حال حاضر حد ضرر برای سهم ۶۶۰ تومان هست اما اگر سهم پولبک داشته باشد ممکن است تا ۶۴۵ هم حد ضرر پایین آورده شود.

کماسهبه زبان ساده :

یا با حد ضرر ۶۶۰  و با پذیرش ریسک زیاد وارد سهم میشویم و تا هدف نهایی صبر میکنیم ویا در پولبکی که ممکن است به سقف شکسته شده زده شود وارد میشویم که ریسک خود را پایین بیاوریم.

 

bashgah-banner nokhbegan-start

26 نظرها

  1. واقعا حداکثربا 13%سود آنهم با 2مقاومت در713(2%)و 744(6%)بافرض خریددر 7020 را تحلیل حرفه ای مینامید؟اینکه پر از اما و اگر است.
    از طرفی حتی باخرید در 745 با فرض فروش در نقطه790 باز هم6% حداقل با 2 ماه انتظار برابر با سود بانکی نیست؟ حال شما قضاوت فرمایید این حرفه ای تلقی میگردد؟
    اگه میشه یه تحلیل فوق حرفه ای بگذارید

نطر گذاشتن