کنور و وضعیت سودآوری…

200
telegram nokhbegan-start
کنور و وضعیت سودآوری...Reviewed by Khalili on Feb 23Rating:

کنور هم سود جدید را به بازار داد. این شرکت سود سال 92 خود را با تعدیل همراه ساخت و رقم سود را 5421 ریال اعلام کرده است. این در حالی است که سود سال جاری این شرکت در آخرین اطلاعیه 4927 ریال پیش بینی شده است. از پتانسیل های کنور قبلاً خدمتتان عرض کرده بودیم.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

پیش‌بینی عملکرد سال مالی منتهی به 29/12/92 نسبت به پیش بینی سال مالی قبل به‌ترتیب فروش 45 درصد افزایش، بهای تمام‌شده کالای فروش رفته 94 درصد افزایش، سود عملیاتی 24درصد افزایش و سود پس از کسر مالیات 10 درصد افزایش نشان می‌دهد.شرکت برخی از دلایل تغییر در اقلام سود و زیان را در فرم جدول سود و زیان اعلام نموده است

1- .عمده دلیل افزایش فروش افزایش نرخ جهانی محصولات و افزایش نرخ تسعیر با توجه به شرایط اقتصادی می باشد.

2- دلایل افزایش بهای تمام شده، افزایش هزینه های تولید و هزینه های حمل و همچنین تولید کنسانتره در سال جدید می باشد.

3- دلایل افزایش درآمدهای عملیاتی به علت افزایش سود حاصل از سرمایه گذاری در شرکت فرعی معدنکار باختر می باشد.

4- دلایل افزایش هزینه های مالی به لحاظ خرید سهام شرکت بازرگانی و معادن در سال 1391 و تعلق هزینه کارمزد اقساط سازمان خصوصی سازی در این رابطه می باشد.
5- شرکت اعلام نموده است در رابطه با فروش سنگ آهن صادراتی شرکت اصلی نرخ فروش برای محصولات معدن با با علی با عیار 52 درصد هر تن 60 دلار و برای محصولات معدن گلالی با عیار 55 درصد هر تن 70 دلار در نظر گرفته شده است.همچنین در این رابطه نرخ تسعیر ارز (دلار به ریال) هر دلار 000ر25 ریال(نرخ اتاق مبادلات ارزی) لحاظ گردیده است.

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلینفت بهران …
نوشته بعدیوغدیر ….
چندین سال هست که در بورس فعالیت تحلیلی دارم و امیدوارم با انتشار مطالبم بیتونم به شما دوستان کمکی کرده باشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن