کگاز و سیگنال های پی در پی

275
telegram nokhbegan-start
کگاز و سیگنال های پی در پیReviewed by عليرضا حاجيان on Jun 15Rating:

در بررسی این سهم شاهد روند صعودی از مرز 260 تومان و در مقطعی از مرز 300 تومان هستیم.باتوجه به اسیلاتور Waddeh شاهد افزایش قدرت خریداران در مسیر صعودی هستیم.برای سهم هدف اول 366 تومان میباشد.در این محدوده انتظار افزایش عرضه وجود دارد.در صورت افت سهم به مرز 335 تومان افت خواهد کرد و در صورت عبور هدف بعدی 400 تومان میباشد.باتوجه به P/E پائین سهم و روند سود آوری و افزایش قیمت تولیدات برای شرکت سال مناسبی را میتوان انتظار داشت.برای گزارش 3 ماهه سال 92 انتظار تعدیل سود برای شرکت وجود دارد.

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

kegaz

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیولغدر و رسیدن به یک نقطه مهم
نوشته بعدیتعدیل مثبت سنگین از گروه پتروشیمی
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن