گروه بانکی ، خودرویی و شاخص کل بورس در یک نگاه

621
telegram nokhbegan-start

سلام به اعضای خوب سایت تحلیلها

امیدواریم حالتان خوب باشد و از نوسانات مثبت بازار حداکثر استفاده را ببرید . نگاهی به وضعیت شاخص گروه بانکی و خودرویی و همچنین شاخص کل داشته باشیم.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

1-شاخص کل

همانطور که در تصویر دیده می شود و با بررسی سهام و گروه های مختلف به نظر می رسد شاخص کل پس از استراحتی کوتاه ناشی از برخورد با مقاومت خود و همچنین عبور از یکی از مقاومت های خود و پولبک به آن چند روزی منفی شد ولی هم اکنون و مجدد در ترند صعودی قرار گرفته است فعلا شاخص کل سیگنال بدی مبنی بر شروع روند نزولی ندارد.

شاخص کل6Daily تصویر

2-شاخص گروه خودرویی

این گروه که افسوس عده ای و خوشحالی سهامدارانش را به همراه داشته در شرایط فعلی به یکی از مرز ها و مقاومت های جدی خود نزدیک شده است و باید دید آیا در روز های پیش رو مثل روز های گذشته از آن نیز عبور می کند و یا خیر؟!!

قطعا این محدوده عرضه ها زیاد خواهد شد ، اما امان از تقاضای عجیب در این گروه که تمام مقاومت های پیش روی خود را شکسته است.

34-خودرو6Weekly تصویر

3-گروه بانکی

گروهی که خیلی ها را از رشد هیجانی همچون بازار نا امید کرده است و عده ای امیدوار به رشد آینده آن

همانطور که در تصویر مشخص است این گروه از روند نزولی خود به تازگی خارج شده است و از آن زیاد فاصله نگرفته و جای رشد های بالا قطعا در پیش رو خواهد داشت.

57-بانکها6Weekly تصویر

 

جمع بندی : وضعیت کلی بازار بورس خوب است فقط باید برای کسب سود های بیشتر مقداری جابه جایی حساب شده در گروه ها و با تحلیل در سهام داشت .

اعضای باشگاه سرمایه گذاران هوشیار چند مطلب اخیر را حتما بخوانید تا همانند قبل فرصت های بازار را به خوب داشته باشید. ( برای مشاهده مطالب اعضای باشگاه اینجا کلیلک کنید )

اگر عضو باشگاه نیستید جشنواره عید سایت شروع شده حتما استفاده نمایید ( ورود به صفحه باشگاه و استفاده از جشنواره عید)

bashgah-banner

2 نظرها

 1. سلام خودرویی ها حداقل تو یک ماه گذشته 100 درصد رشد داشتن سوال بنده این است که چرا شما حتی یک سیگنال 10 درصدی هم از این گروه ندادید ؟؟؟ من با این که اماتور هستم وعضویت یک ساله دارم از گروه خودرویی 75 درصد گرفتم وهفته گذشته نقد شدم چهار شنبه هم سنگین ذوب خریدم خواهشمندم اگر سیگنال نمی دید حد اقل تحلیل افزایش سرمایه ها رو بدید ! چطور بین افزایش سرمایه ها بهترین رو انتخاب کنیم ؟ یه مقدار از کپی تحلیل سایت های دیگر هم بکاهید تشکر .

  • سلام دوست عزیز
   سهام گروه خودرویی تمام مسیر صف بودند و همین اتفاقی که امروز برای این گروه افتاد و همه را صف فروش کرد ممکن بود هر لحظه رخ دهد . برای کنترل ریسک ناچار بودیم از این گروه نامی نبریم و این گروه بیشتر برای آنهایی مناسب بود که از همان کف های قیمتی سهامدار این گروه بودند .
   مثلا خیلی ها همین روز ها سهم های خودرویی خریدند به امید چند روز صف خرید ولی صف خرید که نشد صف فروش شکل گرفت.
   اینکه شما توانستید در این گروه سود کنید خوب است ؛ به شما تبریک می گوییم ، ریسک کردید و سود هم کردید اما دلیل نمی شود عدم ارائه سیگنال این گروه توسط ما نشان از این باشد که شما که آماتور هستید از ما بهتر عمل کردید ، ریسک کردن به این شکل زمانی که بازار نزولی شود چندین برابر سودی که کردید را از شما خواهد گرفت .تمام تلاش سایت تحلیلها حفظ سرمایه و بعد سود است و اگر دوستانی به حفظ سرمایه برایشان مهم نیست و به قیمت سود کردن هر ریسکی را می پذیرند و در هر سهمی شیرجه میزنند بهتر است از سایت دیگری استفاده نمایند . حفظ سرمایه اینجا اولویت ماست.
   در مورد کپی از سایت های دیگر هم لطفا موارد را بفرمایید چون تحلیلهای سایت 100% تحلیل کارشناسان است جز قسمتی با نام تحلیل کارگزارن و مشاوران برتر که برای سهولت دسترسی تحلیلهای آنها برای عموم گذاشته می شود .

نطر گذاشتن