گروه خودروسازی| نگهداری یا خروج

1950
telegram nokhbegan-start
گروه خودروسازی| نگهداری یا خروجReviewed by فرزاد عباس زاده on Apr 11Rating:

گروه خودروسازی| نگهداری یا خروج

با سلام خدمت بزرگواران و عزیزان؛

در شکل زیر همانطور که پیداست وضعیت تحرکات نموداری شاخص گروه صنعت خودرو در یک دامنه ی مشخص چند ماهه با نمای روزانه و لگاریتمی و با داده های حساس به افزایش سرمایه و تقسیم سود قرار داده شده است.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

به طور کلی و در یک اشل دراز مدت شاهد یک روند صعودی هستیم که پس از اتمام آخرین سیکل صعودی در حدود 148 روز کاری، اصلاح ترند تا حوالی 253 روز به طول انجامیده است.این اصلاح که در قالب یک مستطیل قرمز رنگ ایجاد شده است پس از انتشار خبر های خوب فضای بین الملل به سمت سقف آن حرکت کرده و اکنون در منطقه ی بحرانی قرار دارد.

طبق بررسی های کلاسیک و فیبو زمانی برخورد با این ناحیه قطعی شده و منفی های دسته جمعی را منتظریم.با این تفاسیر با توجه به بهبود فضای معاملات می توان ادعا نمود که پس از مدتی درجا زدن در همین محدوده می توان شاهد یک حرکت دسته جمعی 20 درصدی به شرط شکست سقف مستطیل باشیم.

وضعیت اسیلاتوری نیز حکایت از اشباع خرید و خستگی خریداران دارد.

پیشنهاد می گردد با رعایت حد ضرر و حد سود بخشی از پرتفوی خودرویی خود را تا مشخص شدن این وضعیت سبک کنید.

گروه خودروسازی تصویر گروه خودروسازی| نگهداری یا خروج

 در صورتی که سیگنال مثبتی از گروه خودروسازی صادر گردید می توانید در این سهم با بازدهی مناسب سرمایه گذاری داشته باشید.

موفق باشید

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن