گروه پتروشیمی غرق در اخبار …

126
telegram nokhbegan-start
گروه پتروشیمی غرق در اخبار ...Reviewed by Khalili on Nov 27Rating:

دیروز خدمتتان عرض کرده بودیم که با خبری که در مورد پتروشیمی ها در مورد قیمت گذاری آنها آمده بود می تواند بازار را تحت تاثیر منفی قرار دهد که این خبر دقیقاً با گزارش بسیار جذابی که بزرگان گروه پتروشیمی دادند، کاملاً خنثی شد. پتروشیمی پردیس در روز گذشته اعلام کرده که سود هم سهم خود را برای سال آینده 10032 ریال در نظر گرفته است. این در حالی است که پیش بینی سال جاری اش هم 10096 ریال بوده است. این شرکت از جمله شرکت هایی است که سود خود به را صورت حداکثری بین سهامدارانش تقسیم می کند و از این بابت هم بین سهامداران محبوبیت دارد. شرکت نرخ ارز را در بودجه خود 2500 تومان و نرخ اوره که مهمترین محصولش است را هم 390 دلار در نظر گرفته است. این شرکت معمولاً 80 تا 90 درصد محصولاتش را صادر می کند که از این بابت می تواند سودهای ارزی بیشتری را در آینده انتظار داشت. دید میان مدت و بلند مدت برای این سهام مناسب ارزیابی می شود.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

پارسان هم که قبل از تعطیلات سود سال 92 خود را اعلام کرده بود. این شرکت هم برای سال 92 سودی معادل 2099 ریال پیش بینی کرده است. این در حالی است که در آخرین گزارش  میاندوره ای خود تعدیل داده و پیش بینی سال 91 خود را به مبلغ 1866 ریال افزایش داده بود. در مورد پارسان هم خبری در مورد افزایش سرمایه سنگین در سال مالی 92 شنیده می شود که می تواند برای آینده سهم را با جذابیت همراه سازد.

bashgah-banner nokhbegan-start

1 نظر

نطر گذاشتن