گزارش دو قندی …

131
telegram nokhbegan-start
گزارش دو قندی ...Reviewed by Khalili on Mar 12Rating:

قپیرا هم گزارش 6 ماهه بسیار خوبی را به بازار ارائه داد. این سهم در طول 6 ماهه اول سال مالی خود توانسته مبلغ 1532 ریال از پیش بینی 1780 ریالی خود را محقق کند. این یعنی پوشش 86 درصدی این شرکت که برای 6 ماه بسیار مناسب است. همچنین شرکت اعلام داشته که در پیش بینی هزینه های تولید تا پایان 31/04/92، مبلغ ده میلیارد ریال پیش بینی افزایش هزینه ها ی تولید علاوه بر افزایش عادی لحاظ گردیده که در صورت عدم تحقق آن سود شرکت به همین مبلغ افزایش خواهد یافت. تعدیل احتمالی سهم در آینده به عنوان نکته ی مثبت این شرکت تلقی می شود.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 قند لرستان هم در صورت مالی که اخیراً منتشر کرده ، از پیش بینی سود 4251 ریالی خود، موفق شده در طول 6 ماه، مبلغ 3472 ریال را پوشش واقعی دهد. این شرکت هم با شایعه تعدیل مثبت مراه است که به نظر می رسد با توجه به عملکرد این شرکت، دور از انتظار نیست.

هر دو شرکت قندی  از وضعیت بنیادی خوبی در بین سهم های گروه قند برخوردار است. در مجموع گروه قند و شکر با حرف و حدیث ها و شایعات بسیاری همراه است. یکروز می گویند که با قیمت قند و شکر 1600 یا 1700 تومانی موافقت شده و فردای آن روز این خبر توسط گروهی دیگر تکذیب می شود. اما می توان امید داشت که افزایش قیمتی در سال جدید اتفاق خواهد افتاد. فعلاً شرایط برای ورود به این گروه مناسب نیست اما در آینده می توانند رشد خوبی را داشته باشند.

bashgah-banner

2 نظرها

نطر گذاشتن