گزارش مجمع بانک پارسیان

372
telegram nokhbegan-start
گزارش مجمع بانک پارسیانReviewed by محمد محمدی on May 26Rating:

 

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

سلام خدمت دوستان عزیز

مجمع عمومی عادی سالیانه بانک پارسیان ساعت 14 امروز برگزار شد و تقسیم سود 250 ریالی مورد تصویب قرار گرفت . که مورد اعتراض شدید سهامداران حقیقی قرار گرفت و برای دقایقی جو مجمع را مورد تاثیر قرار داد . ضمنا در مجمع امروز مقرر شد سود سهامداران حقیقی ظرف مدت یک هفته پرداخت شود .

برنامه افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی داراییها در دستور کار شرکت قرار دارد و در مرحله نظر کارشناس دادگستری میباشد ولی زمان اجرای دقیق آن معلوم نیست و ممکن است اجرای آن تا سال 94 هم طول بکشد .

آقای شیخی ریاست مجمع بانک پارسیان در پاسخ به سوال یکی از سهامداران در مورد فروش بلوک پارسیان گروه خودرو اظهار کرد گروه صنعتی ایران خودرو به بانک پارسیان به دید یک سرمایه گذاری بلند مدت مینگرد و فعلا قصد فروش سهم خود را ندارد .

همچنین در حاشیه مجمع امروز شیخی اعلام کرد که مذاکرات با مجموعه شرکت سرمایه گذاری غدیر هم  برای فروش بلوک پارسیان متوقف شده است .

 

موفق باشید .

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن