گفته شده،شنیده شده

640
telegram nokhbegan-start
گفته شده،شنیده شدهReviewed by فرزاد عباس زاده on Sep 10Rating:

 

 


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

مرجع اطلاعات این بخش صرفا شنیده ها و شایعات موجود در بازار است.توجه داشته باشید که خرید یا فروش بر اساس این مطالب توجیه تحلیلی نداشته و تنها جهت اطلاع از اخبار در جریان ، این موارد در طول بازار به روز رسانی می گردد.

دارویی ها همچنان در رنج مثبت

1- گفته می شود به دلیل خرابی های ایجاد شده توسط داعش در عراق، پیشنهاداتی برای واردات دارو به ایران داده شده است.

2- ولصنم
شرکت برنامه افزایش سرمایه 100 تا 150 درصدی را در نظر دارد.

3- شپلی
خبرهای خوبی از شرکت مبنی بر عدم زیان شرکت و همچنین افزایش قیمت پلی استر شنیده می شود.


4- شبندر
طرحهای توسعه ای زیادی در شرکت برای بهبود تولید و جلوگیری از خام فروشی در حال انجام است.


5- پکرمان
شرکت با توجه به پروژه لاستیک سازی کردستان توانایی رشد را با توجه به پی بر ای پایینش دارا میباشد.


6- وبصادر
گویا شرکت آگهی فروش بلوک سرمایه گذاری غدیر را دارد.

7- شرکت سایپا در خصوص خبر واگذاری سهام شرکت های گروه سایپا در سایتها اعلام نموده است که شرکت برنامه واگذاری بخشی از سهام شرکت های ذکر شده را دارد و مذاکراتی در این خصوص انجام داده است ولی تاکنون توافق اولیه نیز حاصل نشده است لذا شرکت در خصوص وجود تفاهماتی سریعا اطلاع رسانی خواهد کرد .

8- شرکت گروه مپنا اعلام کرده است که اعتبارات اسنادی مربوط به ساخت سه نیروگاه بهبهان ، سیرجان و یزد صدوق توسط کارفرمایان و بانک های عامل مربوط ، در وجه شرکت به شرح ذیل گشایش می یابد

1- اعتبارات اسنادی نیروگاه بهبهان معادل 261 میلیون یورو که در تاریخ 93/06/12 گشایش یافت.

2- اعتبارات اسنادی نیروگاه سیرجان معادل 285 میلیون یوذو که تمامی امور گشایش آن انجام شده و تا یک هفته آینده ابلاغ می شود.

3- اعتبارات اسنادی نیروگاه یزد صدوق معادل 255 میلیون یورو که تمامی گشایش آن انجام شده و نا یک هفته آینده ابلاغ می شود .

به این ترتیب دریافت وجه فروش تجهیزات این سه نیروگاه توسط شرکت محرز گردیده است و با توجه به امکان پیشرفت بیشتر پروژه های فوق الذکر ، تاثیرات گشایش اعتبارات اسنادی فوق بر سود آوری شرکت به زودی اعلام خواهد شد.

 

9- ولغدر
شنیده می شود که در این سهم تعدیل مثبت ۱۰ تا ۱۵ درصدی در پیش است. با توجه به بازدهی پیش روی گروه لیزینگ و “پی-بر-ای” مناسب سهم پیش بینی می کنیم در مهر ماه بازدهی ۱۵ تا ۲۰ درصدی داشته باشد.

 

bashgah-banner
نوشته قبلینماد های تحت نظر فردا
نوشته بعدیهمراه با این سه سهم در هفته بعد
فارغ التحصیل دانشگاه تخصصی علوم اقتصادی,کارشناس مدیریت مالی،تحلیلگر تکنیکی بازار سرمایه ،کارگزار بورس اوراق بهادار و پرتفوی گردان حقوقی و حقیقی. % امید است بتوانم با همیاری و همفکری فعال و شناخت رفتار بازار،گامی موثر در ارتقائ شخصیت معاملاتی و رشد سرمایه ی افراد بردارم %

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن