گفته شده ، شنیده شده …

524
telegram nokhbegan-start
گفته شده ، شنیده شده ...Reviewed by فرزاد عباس زاده on Sep 8Rating:

 

 


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

مرجع اطلاعات این بخش صرفا شنیده ها و شایعات موجود در بازار است.توجه داشته باشید که خرید یا فروش بر اساس این مطالب توجیه تحلیلی نداشته و تنها جهت اطلاع از اخبار در جریان ، این موارد در طول بازار به روز رسانی می گردد.

 

ونفت

شنیده می شود 26 شهریورماه زمینی را در مازندران به مساحت 759 متر به صورت مزایده به فروش برساند .

 

نیروکلر

شنیده شده که در حال خرید یک کارخانه در استان یزد می باشد .

 

از ملّت

می گویند بیمه مرکزی به تازگی جدولی از آمار حق بیمه تولیدی، خسارت پرداختی و ضریب خسارت به تفکیک شرکت ها اعلام کرده است که در این بین مشخص شده است ضریب خسارت برخی از بیمه ای ها به بیش از 80 درصد رسیده است، بیمه ملت رتبه اول را در این بین کسب کرده است .

 

خپارس

شنیده می شود سایپا تصمیم دارد 20% از سهام خپارس را به

رنوی فرانسه واگذار نماید .

 

زاگرس

گویا محموله 10 هزار تنی متانول زاگرس به مقصد چین در رینگ بین المللی بورس به یک شرکت خارجی فروخته شده است .

 

فاما

شنیده های پیرامون شرکت حاکی از فروش زمین 20 هزار متر مربعی خود قبل از شهرک اکباتان دارد .

 

شپلی

در بازار شایعه شده است که تیمی این سهم را می خواهند تا 150 ببرند . در بخش «‌ پیشنهاد های خرید فردا ! » این سهم را بیشتر برسی کردیم.. احتمال بازدهی ۳۰ درصدی در سهم وجود دارد !

 

خودرو

خبر ثبت افزایش سرمایه باعث افزایش عرضه در این سھم شده. از طرف دیگر شنیده شده که آمارھای منتشره از تولید و مشکلات فروش باعثتردید سرمایه گذاران شده است .

 

شنیدها از تأیید عقد قرارداد غپاک با یک شرکت فنلاندی برای تولید محصولات لبنی و ماست کم چرب و کاهنده چربی در بدن و انتظارات از جهش سودآوری سهم در آینده نزدیک حکایت دارند.
شنیدها از موافقت با افزایش نرخ محدود چند قلم از داروهای تولیدی دفارا و توانایی تعدیل مثبت بیش از 10 درصدی سود هر سهم در نیمه دوم سال حکایت دارند.

 

خبری در مورد فولاد

آخرین آمارها از انجمن آهن و فولاد چین حاکی از آن است که حجم تولید روزانه فولاد خام این کشور در اواخر ماه کاهش 152 هزار و 800 تنی در روز را نشان می دهد که از ریزش 8.53 درصدی حجم تولید حکایت می کند.

 

اظهارات بازار

حرکت وبصادر خیلی برای بازار مهم است،این حرکت اگر ادامه دار بشه گروه بانکی رو راه انداخته با حرکت گروه بانکی پول وارد سهم های بزرگ خواهد شد و موجب رشد بازار فراهم خواهد کرد.
در صورت ادامه دار بودن حرکت وبصادر میشه به کلیت بازار امیدوار بود.جدال گاوها با خرسها در صادرات ! نگاه دقیق تری به این سهم کرده . ادامه مطلب را در این قسمت بخوانید.

 

بخش جدید خرید و فروش های روزانه من هر نمادی که برای خرید تحت نظر قرار میگیرد در جدول مشخص شده و با ذکر تاریخ و نمودار مربوط به آن آورده میشود و در زیر جدول توضیحات کامل را برای شما قرار میدهم و در نهایت وضعیت فروش را هم به شما اطلاع رسانی خواهیم کرد.

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن