یکشنبه 12 آذر

228
telegram nokhbegan-start
یکشنبه 12 آذرReviewed by Tseexpert on Dec 3Rating:
یکشنبه 12 آذر 
امروز گزارشهای مالی سال 91 و پیش بینی سال مالی 92 شرکت سرمایه گذاری غدیر منتشر شد.این شرکت سود 91 خود را حدود 122 تومان اعلام کرده است.میزان تقسیم سود بین 50 تا 70 تومان خواهد بود.و سود سال 91 را 134 تومان اعلام کرده است.با توجه به این گزارش نسبتا خوب شاهد افزایش تقاضا و باقی ماندن این سهم بالای سطح 500 تومان بودیم.هرچند که دربازار امروز فراری های مجمع عرضه کننده بودند و عرضه های زیادی روی سهم انجام شد.امروز این سهم در پایان معاملات برای مجمع افزایش سرمایه متوقف شد.
 
در ابتدای بازار عطش خرید به اندازه ای در بازار موج میزد که شاخص در زمانی کم بیش از 400 واحد رشد کرد ولی کم کم موج عرضه ها بازار را فراگرفت.شاخص کل امروز به مقاومت میانمدت نزدیک شد و با فشار عرضه روبرو شد و بنظر میرسد با توجه به روند عرضه های اخر وقت فردا بازار را با سردرگمی آغاز کنیم.
 
پارسان امروز توانست بالای سطح 900 تومان دوام بیاورد که اگر در روزهای آینده نیز بتواند تثبیت شود هدف سهم سطح 970 تومان خواهد بود.سرمایه گذاری غدیر سود سال 92 پارسان را 200 تومان درنظر گرفته است.در بورس کالا شاهد تغییرات قیمتی جزئی منفی بودیم. در صورتی که بازار به استراحت برود گروه فلزات را دوباره باید تحت نظر گرفت.
 
عرضه صف خرید فملی در میانه بازار کمی ریسک سهم را افزایش داده است این سهم الگوی صعودی داشته است که منتظر بازار فردا میمانیم ببینیم الگوی صعودی پابرجا میماند یانه.در فاسمین که یک الگوی صعودی خوب داشتیم امروز شاهد تشکیل سف خرید بودیم و به تارگت الگو دست یافت درصورتی که صف خرید سهم حفظ شود یا این سهم بالای 700 تومان تثبیت شود آینده سهم خیلی خوب خواهد شد.فباهنر نیز امروز بعد از برخورد با باند مقاومتی صف خرید خود را واگذار کرد و با افت روبرو شد.
احسان وفادار 
bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن