یکشنبه 30 مهر صبح

190
telegram nokhbegan-start
یکشنبه 30 مهر صبحReviewed by Tseexpert on Oct 21Rating:

صبح همگی بخیر

9:00 تا 10:00


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

گروه فلزات و  سنگ آهنی ها بازار را با صفهای خرید سنگین شروع کرده اند.فخوز فملی فولاد وتوکا و کچاد که بابت تعدیل بسته هستند.عرضه صفهای خرید پارسان غدیر و شبندر باعث رشد شاخص کل تا بالای 30000 شده.

10:00 تا 11:00

بسته شدن سایپا احتمالا برای تعدیل منفی باعث ایجاد جوی منفی در این گروه شده است. درمورد پارس مینو  سوال زیاد میشود.گویا مواد اولیه قبل از گرانی و در اول سال خرید شده اند و یکی از دلایل تعدیل این است که هزینه ها را زیاد و در آمدها را کم درنظر گرفته چند سایت دیگر هم مثل اینکه تایید کرده اند. تحلیل بنیادی را از این آدرس مطالعه کنید.

http://www.donya-e-bourse.ir/default.aspx?tabid=2285&ArticleId=24688
پرونده فولای بسته شد. عرضه های سنگین در بازار موجبات ترس را دربازار فراهم کرده است.صفهای خرید گروه فلزات همگی واگذار شده است.حجم بالادرنماد ذوب کمی وحشتناک است. پارسان و غدیر هم صفشان اول وقت عرضه شده بود.کم کم بنظر میرسد بازار به سمت افزایش عرضه ها پیش رود. 
11:00-12:00
گزارش شش ماهه غپینو روی کدال قرار گرفته.بررسی این گزارش نشان میدهد که تعدیل مورد انتظار ما اتفاق خواهد افتاد و گزارش خوبی است و در شش ماهه حدود 65 درصد از سود خود را پوشش داده است. با توجه به مفروضات احتمال تعدیل بالای 20 درصدی وجود دارد و حداقل تعدیل میتواند 10 تا 15 درصد باشد.دوباره صفهای خرید در بازار تشکیل شدند مثل اینکه هرکار میکنند جلوی هیجان بازار را بگیرند نمیتوانند.امروز در اقدامی هماهنگ حقوقی ها اقدام به فروش کردند که بازهم در این لحظات صفهای خرید تشکیل شده و به قول معروف باهوش های بازار این عرضه ها را فرصت میدانستند. 

bashgah-banner nokhbegan-start

6 نظرها

نطر گذاشتن