یکشنبه 6 اسفند

219
telegram nokhbegan-start
یکشنبه 6 اسفندReviewed by Tseexpert on Feb 25Rating:
یکشنبه 6 اسفند

افت شاخص کل بعد از شکستن حمایت خود در 38400 شتاب بیشتری گرفت و امروز وارد کانال 37000 شد.در شاخص کل تغییرات جدیدی مشاهده نمیشود و همچنان این افت میتواند ادامه داشته باشد محدوده 37800 حمایت نزدیک شاخص کل محسوب میشود.بتدریج بسیاری از سهمها به محدوده جذابی میرسند که باید اکثر سهمهای پرپتانسیل را مجددا تحت نظر گرفت.

دروصندوق که علی رغم عرضه اولیه زیرمجموعه ها شرایط منفی بخود گرفته است دو الگوی برگشتی نزولی شکل گرفته بود که هدف الگوی کوچکتر 340 و الگوی بزرگتر سطح 335 تومان محسوب میشود بنابراین این محدوده میتواند دوباره باعث نوسان سهم شود. 


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

غدیرهم برای مجمع متوقف شد درحالی که طی یکی دوروز گذشته اخبارمتناقضی درمورد گروه پتروشیمی و غدیر و ساتا منتشر شده بود بهرحال سهامدار عمده همچنان خریدار این سهم قبل ازمجمع بود. درگروه فلزات در فولاد مبارکه فردا به سطح جذاب 440 تومان میرسیم که دوباره میتواند باحمایت بازار روبرو شود به این علت این سطح از نظر تکنیکال خیلی مهم است که شکسته شدن این سطح باعث ریزش سهم خواهد شد.

یکی دیگر از سهمهایی که به سطح حساسی رسیده واتی است. در واتی این سطح مهم 235-240 محسوب میشود که شکسته شدن این سطح منجر به ریزش قیمتی خواهد شد.درگروه پتروشیمی هم امروز شاهد نفوذ به سطح 630 تومان بودیم که اگر قیمت طی نوسانات دوشنبه و سه شنبه به بالای این سطح برنگردد اوضاع کوتاه مدت این سهم هم خراب خواهد شد.

درگروه سنگ آهنی فردا ومعادن به سطح مهم 520 تومان میرسد که افت بیشتر درکوتاه مدت بعید به نظر میرسید.درکل با توجه به نزدیک شدن به حمایت نزدیک شاخص و همچنین نزدیک شدن به سطوح مهم در سهمها جهت اصلی بازار طی دوشنبه و سه شنبه مشخص خواهد شد. انتظار کاهش عرضه ها بعد از عرضه اولیه منطقی است.افراد ریسک پذیر با قبول ریسک میتوانند سهمهای فوق را در سطوح ذکر شده تحت نظر بگیرند.

احسان وفادار 

 

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن