یک نکته ، یک احتمال

406
telegram nokhbegan-start
یک نکته ، یک احتمالReviewed by محمد محمدی on Jul 12Rating:

سلام خدمت دوستان عزیز

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

طی بررسی هایی که در صورتهای مالی  دتولید ( داروسازی تولید دارو ) داشتیم یک نکته ای وجود داره که  احتمال  مثبت بودن گزارش سهماهه این شرکت رو قوت میبخشه .

 

tolid

 

همانطور که در شکل بالا میبینید مطابق با صورتهای مالی 12ماهه منتهی به 92/12/29 میزان تولید انواع محصولات شرکت در سال 92 در حدود 42میلیون عدد بوده است در حالیکه میزان فروش تو همین دوره  در حدود 36میلیون عدد بوده است  یعنی در پایان ساال مالی 92 شرکت در حدود 6میلیون عدد  محصول آماده فروش داشته است  .

 

یعنی علاوه بر تولید پیش بینی شده در بودجه  سال 93 شرکت میزان قابل توجهی محصول آماده فروش از سال قبل داشته که باتوجه به اینکه محصولات دارویی محدودیت تاریخ مصرف دارند شرکت مجبور به فروش سریعتر اونها خواهد بود . با توجه به این شرایط احتمال یک سورپرایز در گزارش سهماهه این شرکت وجود دارد و شرکت میتواند حتی از این محل تعدیل مثبت هم داشته باشد .

 

موفق باشید .

برای بررسی وضعیت تکنیکال سهم اینجا را بخوانید .

bashgah-banner

4 نظرها

  • سلام دوست عزیز
   مهمترین مقاومت فعلی سهم محدوده 1050تومان میباشد که در صورت عبور ، شکست روند نزولی رو رقم خواهد زد مقاومت بعدی سهم که همان هدف کوتاه مدت میباشد 1200 و 1250 تومان خواهد بود.
   اولین محدوده حمایتی سهم نیز 950تومان میباشد که در صورت شکست حمایتهای بعدی بترتیب 875 تومان و 830تومان خواهد بود .

   برای افراد ریسک پذیر خرید تو قیمتهای فعلی با حد ضرر 950تومان و محدوده خرید کم ریسک میتونه بعد از شکسته شدن 1050تومان که پایان خط روند نزولی هست باشه .

   موفق باشید .

نطر گذاشتن