۴ نمونه از دقیقترین پیش بینی کارشناسان در ماه گذشته و فرصتی طلایی !

1724
telegram nokhbegan-start
۴ نمونه از دقیقترین پیش بینی کارشناسان در ماه گذشته و فرصتی طلایی !Reviewed by مدیریت وبسایت on Aug 30Rating:

سلام خدمت کاربران عزیز سایت تحلیلها

با ایجاد فضایی مناسب تر در نسخه جدید سایت تحلیلها برای شما کاربران امکانات جدیدی را فراهم نمودیم که طبیعتا مورد نیاز شما هم بوده و اگر از افرادی هستید که در بازار سرمایه فعالیت میکند و روزانه به دنبال سهم های مطمئن برای خرید میگردد قطعا میدانید که همیشه افراد موفق در بازار از یک منبع معتبر استفاده میکتتد و به دنبال شایعات و اشتباهات بازار نمیروند . پس شما هم در این باره فکر کنید که چگونه با پیوستن به جمع  ۹۴۴۵ عضو  سایت ما میتونید از این فرصت ها استفاده کنید.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در این مطلب میخواهیم نمونه هایی از عملکرد کارشناسان حرفه ای سایت تحلیلها را برای شما بازگو کنیم که چگونه در ماه گذشته معاملات موفق داشتند و دقیقا به هدف های پیش بینی شده خود رسیدند.

۱) نماد فلوله که در تاریخ ۹ تیر ماه پس از عبور از مقاومت سر سخت خود تحت نظر گرفته شد و در محدوده ۱۷۰ که محدوده استراحتی سهم بود برای خرید مناسب معرفی شد . این سهم پس از پولبک به محدوده مورد نظر مورد افزایش تقاضا قرار گرفت و تا مرز ۲۱۴ طبق الگو پیش رفت و فرصت کسب ۲۵٪ بازدهی را در بازاری تقریبا راکد و شرایطی که اغلب افراد معاملات ناموفقی داشتند را به اعضای حرفه ای تقدیم کرد .

faloole

 

۲)دومین سهم نماد مرقام بود که در تاریخ ۱۶ تیر ماه پس از شکست روند نزولی مورد بررسی قرار گرفت و اهداف ۲۴۵ و سپس ۲۸۰ برای آن پیش بینی شد . شاید در آن زمان هیچ کس به رسیدن سهم به این قیمت ها فکر نمیکرد اما بعد از گذشت کمتر از یک ماه سهم با تشکیل الگوی سرو شانه کف حرکت پرقدرتش را شروع کرد و دقیقا تا محدوده ۲۹۰ رشد خیره کننده ای را داشت و بازدهی بیش از ۳۰٪ را کمتر از یک ماه برای خریداران سهم معرفی شده به ارمغان آورد.

margham2

 

۳) سومین نماد سهم کماسه بود که در محدوده استراحتی خود در جا میزد و در تاریخ ۱۰ تیر ماه فرصتی برای ورود را ایجاد کرد چون مجدد به کف کانال رسیده بود. کارشناسان ما با بررسی این سهم سیگنال خرید کم ریسک را صادر کردند و انتظار رشد تا محدوده ۷۳۰ را برای سهم داشتند..شاید جالب باشد که بدانید بالاترین قیمتی که سهم توانست در آینده ببیند دقیقا قیمت ۷۳۰ تومان در تاریخ ۵ مرداد ماه بود و این تحلیل دقیقترین پیش بینی ماه لقب گرفت.

کماسه

۴) و در نهایت نماد فارس که بعد از بازگشایی یکی از پرطرفدارترین نماد های بازار شده بود و همانطور که میدانید خیلی از سهامداران آن افزایش تقاضا را برای سهم متصور بودند.

اما در جلسه ای که کارشناسان بنیادی و تکنیکالی سایت تحلیلها داشتند پیش بینی کردند که ابتدا افت قیمت برای سهم اتفاق می افتد و بعد از رسیدن سهم به کف کانال شاهد افزایش تقاضا در آن خواهیم بود . اگر شما هم از اعضای حرفه ای سایت بودید به احتمال زیاد از این فرصت استفاده میکردید تا موقعیت مناسب برای ورود را کشف کنید و بازدهی ۱۲ ٪ تنها در یک هفته را از دست نمی دادید!

fars2

با یک بررسی ساده متوجه خواهید شد چرا بیش از ۸۵٪ پیش بینی کارشناسان ما به وقوع پیوسته است؟
ما برای شما بازگو میکنیم که همفکری چندین کارشناس و بررسی موردی سهم های روز بازار این فرصت را به شما میدهد که بتوانید از بهترین فرصت های ورود و ارزنده ترین سهم های بازار استفاده کنید.
شاید ما تضمینی برای کسب سود چند درصدی در ماه به شما ندهیم اما به جرات میگوییم میتوانید در کمتر از یک ماه به عملکرد کارشناسان ایمان بیاورید و با حرفه ای شدن در سایت از سهامداری که در خرید های روزانه شک دارد به سهامداری موفق و پر سود تبدیل شوید.

در نهایت با شروع به کار و رونمایی از نسخه جدید سایت تحلیلها . هدیه ای برای شما در نظر گرفتیم تا با داشتن این فرصت به جمع اعضای حرفه ای سایت تحلیلها بپیوندید.
همچنین اعضای حرفه ای هم میتوانند از این فرصت استفاده کنند و از امکانات جدید سایت مثل معرفی سهم های حمایت شده در هفته  تبادل نظر با دیگر اعضا و به اشتراک گذاری مطالب خود استفاده کنند.

شما میتوانید قبل از سفارش با اعمال کوپن 56TN119 در بخش عضویت حرفه ای از تخفیف ویژه سایت جدید بهره ببرید.( این فرصت فقط تا ساعت ۱۲:۳۰ روز دوشنبه ۱۲ شهریور ماه میباشد. )

Screen Shot 2014-08-27 at 5.58.35 PM

bashgah-banner nokhbegan-start

4 نظرها

نطر گذاشتن